Author Topic: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.  (Read 382057 times)

Offline Dii

  • Posts: 625
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #450 on: October 08, 2013, 12:08:08 »
Es vakar ieskrēju Olimpijā, nekas savādāks, kā citreiz nebija – cilvēku daudz. Bergs parasti ir piebāzts, nezinu, kā tagad ir pēc remonta. Bet uz Dominu jāiet bišķi vēlāk vakarā vai brīvdienās no rītiem. Tad arī SPA zona ir diezgan brīva. ;) Es domāju sākt ar nodarbībām. Pie stieņiem jāpieslēdz treneris, lai uztaisa programmu.

Offline Sad

  • Posts: 2324
  • Kawasaki zx6r
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #451 on: October 11, 2013, 09:53:15 »
Aizvakar mazliet pastrādāts un pārtaisīta sava piemājas sporta zāle ;D
Tā kā parādījās interese iemācīties šādus tādus sporta elementus ( piemēram "muscle up" kā latviski saucas nezinu) pārtaisīju savu sporta parku. Āķis maisa pakāršanai tika amputēts, blakus ierakts viens stabs un pāri nerūsējošā truba. :bigok:  Nu var
Pirms :


Un pēc :
The only easy day was yesterday

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #452 on: October 11, 2013, 13:07:41 »
Labdien!
Pastāstiet, lūdzu, ar ko atšķiras aikido no džudo?


Offline Sigsauer

  • Posts: 1372
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #453 on: October 11, 2013, 13:18:57 »
Aikido mazāks spēks nepieciešams paņēmiena izpildei...izmanto pretinieka inerci un viņa svaru....domājams vairāk meitenei piemērots....laikam kautkā tā....Sigals aikido labi demonstrē filmas....bet nu man jau liekas ka dzudo vairāk piemērots sevis aizstāvēšanai.....

Offline Sad

  • Posts: 2324
  • Kawasaki zx6r
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #454 on: October 11, 2013, 13:45:06 »
Nu faktiski apmēram kā Sigsauer pateica tā arī ir. Domāju skaidru atšķirību tev parādīs youtube.


Viss ir atkarīgs no vēlamā rezultāta. Man liekas ka džudo bērnam būs vairāk piemērots.
Lielākajā daļā vietu parasti pirmā nodarbība ir bezmaksas, tā ka var aiziet un izmēģināt un tad būs skaidrs - patīk, nepatīk, vajag vai nevajag.
The only easy day was yesterday

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #455 on: October 11, 2013, 13:57:00 »
NU ko, iesim pirmdien uz džudo  :bigok:

Offline Sigsauer

  • Posts: 1372
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #456 on: October 11, 2013, 14:18:32 »
Ļoti prātīga izvēle...nezinu vai meitenēm vispār vajag cīņu sportus, bet ja vajag tad džudo man liekas visnekaitigakais..nu vismaz nebūs tik zilumaina...jo tur nemāca sist....bērniem jau arī neliek uzreiz mest kādu par plecu vai znaugt....tur spēka vingrinājumi, koordinācijas, visādi kulenisi, stafetes...koroche bērniem interesanti...vairāk ka rotaļa maziem tiek pasniegta, kas būtībā ir ļoti labi...bērns iemācīsies stabili uz kājām stāvēt...kad to māk, tad jau var mācīties arī kauties... :D

Offline Dii

  • Posts: 625
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #457 on: October 11, 2013, 14:19:00 »
Kad es biju apmēram 5 gadus veca, mans tēvs nodarbojās ar džudo, un šad tad pēc dārziņa ņēma mani līdzi uz treniņiem. Sākumā sēdēju un skatījos, ko lielie tur dara, bet beigās pati jau mētāju kūleņus un šādus tādus paņēmienus samācījos. Man priekš tā vecuma likās interesanti. :)
« Last Edit: October 11, 2013, 14:42:20 by Dii »

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #458 on: October 11, 2013, 14:21:17 »
nu, mēs šogad noņēmām sporta vingrošanu- nekādi nesanāk izvadāt 5x nedēlā darba dienas vidū un sīkajai ne pārāk patika. Tagad arī, skolā visi runājot par džudo, sīkā izdomāja, ka grib zināt, kas tas par zvēru un sporta vingrošana tomēr ar kaut ko jāaizvieto.
skrituļošanas sezona ar jau uz beigām iet.

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #459 on: October 11, 2013, 14:29:37 »
Laid normālā ātrslidošanā, vismaz būs jēga no skrituļošanas ;)
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #460 on: October 11, 2013, 14:33:41 »
Tāpēc jau man daudzi austrumu sporti nepatīk, jo līdz kontaktam, kaut polsterētam tur tiek pēc ilga laika. Tipa dziļā filozofija, ka neuzbrukt, bet tikai aizsargāties utt.

Sīkajai ir dikti laba fiziskā sagatavotīpa un domāju, ka to vajag izmantot lai ātri iemācītos vicināt kājas galvas augstumā. :aiwa:

Kaut kā uzskatu, ka cīņu sporta veidos jābūt kam vairāk par filozofiju un trennēšanos cīņai ka snekad nenotiek... nu tas tā vispārināti un "lirikai". Ja atmiņa neviļ, tad bērniem un neprofesionālajā sportā velk aizsargus utt.

Tobiš lai pati paprovē un izdomā.
Man pašma patīk Kikboks, Taiboks un tas Sambo(?) paveids un interpretācija ko piekompj krievu militārist/vienības

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #461 on: October 11, 2013, 14:34:40 »
Laid normālā ātrslidošanā, vismaz būs jēga no skrituļošanas ;)
Blablabla, reāli ir jāpieskaņojas laikiem, jo daudzi forši, labi trenniņi ir darba laikā kad NEVAR uz tiem izvadāt. Šitik maza pati aŗi nekur nebrauc.
Bet ātrslidošana protams arī ir štelle.

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #462 on: October 11, 2013, 14:41:51 »
Laid normālā ātrslidošanā, vismaz būs jēga no skrituļošanas ;)

Ziemā pie tā trenera ir slēpošana.

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #463 on: October 11, 2013, 14:55:18 »
Tobiš lai pati paprovē un izdomā.
Man pašma patīk Kikboks, Taiboks un tas Sambo(?) paveids un interpretācija ko piekompj krievu militārist/vienības

Cik no tiem esi pats pamēģinājis? :aiwa: Un atvainojos par vecmodīgumu, bet meitenēm nav jākaujās, drīzāk piestāv pašaizsardzības prasmes tiešām ja nu kas :)

Par otro - un kas tad galu galā būs, slēpotāja vai slidotāja? un varbūt vērts tomēr tērēt tādu pacietību un līdzekļus  kādam eksistējošam sporta veidam? :) Nē, nu protams esmu dzirdējis ka LV ir reāli treneri kas apmāca dejošanā uz Labirinta aparātiem :shura:
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Sad

  • Posts: 2324
  • Kawasaki zx6r
    • View Profile
Re: Skriešana, peldēšana, trenažieri uc fiziskās aktivitātes.
« Reply #464 on: October 11, 2013, 15:37:36 »
Tāpēc jau man daudzi austrumu sporti nepatīk, jo līdz kontaktam, kaut polsterētam tur tiek pēc ilga laika. Tipa dziļā filozofija, ka neuzbrukt, bet tikai aizsargāties utt.


Man pašma patīk Kikboks, Taiboks un tas Sambo(?) paveids un interpretācija ko piekompj krievu militārist/vienības

Te tu nedaudz kļūdies. Filozofijai ir liela nozīme - jo pirmām kārtām tā māca disciplīnu un cieņu gan sporta zālē gan ārpus tās. Cik katrs tajā iedziļinās ir cits jautājums, bet manā skatījumā tā nav tikai sišana un laušana tāpat kā motobraukšana nebeidzas tikai ar atvilkšanu pa taisni. :)
Tai pašā tevis pieminētajā Taiboksā (vismaz viņa dzimtenē) zem visiem brutālajiem sitieniem ir diezgan dziļa garīgā bāze un tradīcijas.

Vispār nodarboties var ar jebko un ikviens neatkarīgi no vecuma un dzimuma - galvenais lai pašam ir interesanti,, veselīgi,  nedrīkst pārspīlēt. Tas jādara darīt sev draudzīgā veidā.
The only easy day was yesterday