Ikdiena > Izklaidei

TV, Seriāli, Filmas & Waste of time

<< < (4/131) > >>

laurichh13:

--- Quote from: mežamāris on December 06, 2010, 21:25:36 ---Seriāli kā šķira ir draza,jo radīti lai plānveidīgi un ilgtermiņā nošķirtu skatītāju no reālās dzīves...Vienīgie ko atzīstu ir tie kur sērijas nav savstarpēji saistītas,nu izņemot personāžus,un vari skatīties kad ir laiks vai vēlēšanās.

--- End quote ---
piekrītu, tā domaju līdz mani paņema piems trim gadiem sons of anarhy. skatos , aizmirstos un velku paralēles sev vēlamajā laikā , jo nav jāsēž kā pilnīgam pensjonētam represētajam pie populārās te kastes. vispār jau ir cilveki, kas spēj paķert ar savām idejām un likt domāt savādāk, tāpat ir arī ar šo seriālu veidotājiem, ja 99,9 procentu serialu un filmu man ir absolūti vienaldzīgu , tad ir arī 0,01 % kas spej manu nodrāzto , deģenerēto šunu paķert un , nu jā, esmu pāķis, kas var kļūt atkarīgs visai ātri no tā, kas man patīk un šis serials mana v ērtību skalā stāv tūdaļ aiz komisāra rekša

Guncha:
vispaar jau pirmaa seerija bija 2008 gada 3 septembrii.. nez, kur tev 3 gadi :D

seriaali r kaa laba atslodze peec darba - seezhot diivaanaa ar glaaziiti rokaas :)

laurichh13:
laiks paskrien nemanot, bet pagāšgad atceros šito seriālu netā gaidiju un aizpāgāšogad ar gaidiju. nu parcik trešā sezona, varbūt pēc kāda cia matemātikas arī ir mazāk par trim gadiem, bet tiešām sory, man visiem čomakiem apkārt pēkšņi paliek virs tricāram sievai vispār jau 37, kas nozīmē .ka būs 40. tas mani dzen izmisumā, man pēc pases ir tikai 27. āāāāā tas tak ir tikai mana laika sākums

laurichh13:

--- Quote from: Guncha on December 06, 2010, 22:21:34 ---vispaar jau pirmaa seerija bija 2008 gada 3 septembrii.. nez, kur tev 3 gadi :D

seriaali r kaa laba atslodze peec darba - seezhot diivaanaa ar glaaziiti rokaas :)

--- End quote ---
ja neskaita, ka tu suka laboji gadus, ko pats sarakstiji, tad vis ir ok

Guncha:
Varbuut tomeer vajadzeetu pasekot, kaa tu meetaajies ar apvainojumiem?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version