Ikdiena > Pasākumi

Kurlad Bike Meet 2012

(1/14) > >>

ronis:
Atļāvos uzcept topiku par šo pasākumu. Tātad tie kas tankā, tad ir iespēja aiztransportēt pekeles uz norises vietu :
Bezpeļņas organizācija "ciānas bāreņi" piedāvā aiztransportēt peķeles uz pasākuma vietu un nepieciešamības gadījumā, ja kaut kas paliks pēc festivāla, arī atpakaļ . Respektīvi, atvedat uz noliktavu Rīgā, saliekam kastē, aizlīmējam, nomarķējam, otrā galā būs seja, kas to visu izsniedz. Kašteles būs tādas, lai ielien telts, pāris guļammaisi un vēl kaut kas. Vienvirziena biļete 3 lvl, turp&atpakaļ 5 lvl. Ja kas kontaktēt ar Saveri - archie@spaniel.lv vai arī gan jau var pūderī PM Saveris.

Ja kas es vēl domāju vai braukt vai nē :)

Gacho:
Es braucu 100% piektdienas vakarā. Darbs beidzas 17:00, domāju neilgi pēc tam arī startēt. Protams, jautrāk bariņā, tādēļ izbraukšanas laiki var variēt.
Pekeles vedīšu ar Jautruli (šis braukšot ar busu). Ja nu kādam, vai vēl labāk kādai ir brīva vieta teltī, varētu labi aiztaupīt vedamie lietu apmēru  ;D

osiic:

--- Quote from: ronis on July 10, 2012, 16:21:59 ---

Ja kas es vēl domāju vai braukt vai nē :)

--- End quote ---

Tipiski miiksto izgaajieni :aiwa: :shura: :rofl:

ronis:

--- Quote from: osiic on July 10, 2012, 16:42:54 ---
--- Quote from: ronis on July 10, 2012, 16:21:59 ---

Ja kas es vēl domāju vai braukt vai nē :)

--- End quote ---

Tipiski miiksto izgaajieni :aiwa: :shura: :rofl:

--- End quote ---

Nu es tak nebraukšu uz turieni nedzert  :shura: :aiwa: Labāk kaut ko noderīgu izdarīšu mājās, tipa paskatīšos tv vai palasīšu internetu :D

osiic:
Esi nokodeejies? :shura: :aiwa:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version