Author Topic: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.  (Read 878724 times)

Offline ronis

  • Posts: 5772
  • braucu ar muti, jo man skauž!!!
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #60 on: May 12, 2011, 20:48:42 »
ronis jau ir vienīgais no neprofesionāļiem kurš braucis pa lielo apli  :'(

Tā nebija braukšana, bet gan mīziens biksēs :D
Histērisks alkoholiķis, labākajos gados!!!

Offline fastarow

  • Posts: 2269
  • kawasaki kx450f gsxr 600
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #61 on: May 12, 2011, 20:49:34 »
a tu vispār neskaities jo tu labi gāz ar kvadru.. tātad profesionālis  :P
Dear Whiskey, we had a deal last night. You were supposed to make me funnier, smarter and a better dancer. I saw the video, we need to talk...

Offline feiks

  • Posts: 54
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #62 on: May 12, 2011, 23:41:59 »
Nezinu, cik MP palasīju, tad tur segums sūdains un man no tāda bail :D :D
[/quote]

Latvijā ceļi ir sliktā stāvoklī .... Biķerniekos veel segumss tiiri labs neavar salīdzināt ar ielu bedrēm un risām ....

Big Man

  • Guest
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #63 on: May 13, 2011, 08:24:19 »
Mans, tikai mans (iespējams, subjektīvs viedoklis, jo es taču trasi nemāku/nebraucu...):

1. No drošības viedokļa braucējam:
* Biķeri- ~7 no 10 baļļu skalas;
* s/k 333- ~9 no 10 baļļu skalas.
2. No drošības viedokļa faniem:
* Biķeri- 9,5 no 10 baļļu skalas;
* s/k 333- ~5 no 10 baļļu skalas.
3. Seguma kvalitāte kartingu trasē:
* Biķeri- ~6,5 no 10 baļļu skalas;
* s/k 333- ~8 no 10 baļļu skalas.

Tas arī viss!!! Ja kādam liekas, ka Biķeri nez ar ko ir labāki,  :bigok:

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #64 on: May 13, 2011, 08:55:33 »
Bet asflata sastāvs/saķere biķerniekos ir daudz labaķs ! Biķerniekos nav tik daudz drifteri kas aizdirš trasi un Biķerniekos nav karjers no kā sanest smiltis.


Slapjo trenniņu @333 nav vērts braukt - viss slikti un pakaļā - Biķerniekos slapjie trenniņi ir diezgan forši !

Big Man

  • Guest
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #65 on: May 13, 2011, 09:17:16 »
Bez uzbrauciena, MIGs, bet tad jau ar tādu pašu patosu var teikt, ka Rēzeknes vai Otiņu trases ir vēl labākas par Biķeriem dēļ asfalta raupjuma.....  :D
....lai vai kā, protams, jo rupjāks asfalts, jo labāka saķere, bet tas savukārt dod straujāku riepu dilumu...
Drifteri-jā, piekrītu, tie 333 ir sērga, bet nu smiltis jau naf tas bīstamākais, pie kam ne jau visa trase ir smiltīs..........

lai paliek, katrai trasei ir savi +/-, man vnk patīk labāk 333, jo braucējam ir reizes divas mazākas iespējas savainoties krītot, kā Biķeros. Tas arī viss.

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #66 on: May 13, 2011, 09:24:54 »
@333 asfaltā nav šķembas bet olīši Laikam lai īres kartingiem mazāk dilst riepas !  :aiwa:
Biķernieku asfaltam ir kaut kāds īpašais sastāvs - tur stikls klāt vai kaut kas tāds. Jā riepas ēd vairāk, jā turas labāk, jā kombinzons labāk dilst !  D:


Un par asfalta saķeri es teicu nevis dēļ rupjuma, bet dēļ sastāva !  ;)


Un pa lietu es esmu braucis pa abām trasēm vairāk pa vienu reizi. Takā viedoklis laikam ir pamatots !


@333 smiltis - tur kur drifteris uzspolē ir smilšu kaudze, bet tā visa trase ir PUTEKLĪ.


Takā katrai trasei plusi un mīnusi - Biķeriem manā skatijumā ir viens mīnuss - relatīvi nelīdzena trase, sabeigts asfalts.
Tas, ka dilst riepa - nu tas ir tikai normāli ! :)

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #67 on: May 13, 2011, 09:35:24 »
Tas ka ne viens ne otrs no analītiķiem uz nevienas no šīm trases nav redzēts uj ku sen ir pavisam cits stāsts :)

Ikviena trase ir laba, katrai ir kautkas unikāls, un katrā var kautko savu atklāt un apgūt, tāpēc ir jāizmanto visas kas ir pieejamas, un jāiepazīst un jāizprot viņu īpašības.

Kā jau mēs zinām, arī iela nav ar identisku segumu, bez bedrēm, vai perfekti noslaucīta, bet mēs tak pa to braucam, vai ne?  ::)


More practice, less stupid questions (tm)
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Big Man

  • Guest
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #68 on: May 13, 2011, 12:14:18 »
Mieru, tikai mieru!
Es netaisījos neko analītiskot, ja kas.
Un nav nekāds tur stikls vai kas klāt asfaltam Biķeros, tāpat kā Kandavā, kurai vnk ir "pareizā" maluma šķemba, Zviedrijas granīts, kas ir arī 333 trasē, ja kas..........

Bet ne par to bija sākuma stāsts, sākums bija tajā, ka dažu jūzeru viedoklis ir , ka Biķeri ir ahujennna labi, bet 333 esot gaunis. Tieši šim es nepiekritu, tas arī viss!

Un jā, lai spriež tie, kas gāzē pa trasi regulāri, nevis tie biedri gan no mūsu vidus, gan Motopūdera, ( ne uz vienu speciāli netēmēju!!!) kas šogad tikai tā nopietni sāk braukt ar moci, bet jau pirksti ir ieplesti gaisā, pārvietojās pa ielām tikai ar slikiem vai arī textos tos piemin kā pašu Debesu Fātera dāvanu, vēl tik pietrūkst kabatas formāta sildītāju, kas pirms braukšanas un sliku īpašību izmantošanas tos uzsildītu līdz vismaz~50 pēc Celsija, jo tās esot tikai vienīgās un pareizākās riepas,  un to tik vien gaida, lai varētu izgāzt pa Lielo Biķeru apli, būtībā pat īsti nemaz neapzinot, KĀ ir jābrauc, lai noķertu no tā arī kaifu, ne tikai ierakstu Forumā--> "Es izgāzu pa Lielo trasi, nu ahujetj, ku man labi sanāca un es tik gaaaaru mērci biksēs ierāvu, ka nezinu, kur to tagad likt, uz muguras smērēt, vai ķēdi ar to ieeļļot........."

Ja kas, varbūt būsiet ievērojuši, ka rgx diezgan izvairīgi apspriež trases segumus un gāšanu pa Lielo??? Varbūt ka vajadzētu apsvērt domu, lai jamais izsakās, ko tieši viņš domā, jo lai nu kam, bet Rūdis ir visvairāk braucis sacenēs, pie kam jau vairākus gadus, un jamais toč zin atšķirību starp trases segumiem.......  :bigok:

Nu lab, neko nelabošu un nedzēsīšu, lai paliek...........  :D :D :D

Lai vai kā, man ir nomiris aķis, un pie rgx es pēc jauna nebraukšu, jamais tos tirgo pa lēto, tātad=sūds!  >:D

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #69 on: May 13, 2011, 12:22:37 »
Es atkal iespringstu uz to, ka "Biķerneikos sūdīgs segums !".
Sūdīgs segums ir ceļā uz Eleju vai dažās labās Rīgas ielās un ieliņās !

Uzliku sev ielai tagad pilnos slikus...  :sadangel:

Big Man

  • Guest
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #70 on: May 13, 2011, 12:29:33 »
Es atkal iespringstu uz to, ka "Biķerneikos sūdīgs segums !".
Sūdīgs segums ir ceļā uz Eleju vai dažās labās Rīgas ielās un ieliņās !

Uzliku sev ielai tagad pilnos slikus...  :sadangel:

Nu SM ir tomēr cita ruņa, nekā ielas baikam/strītam.......
Bet- nekādā gadienā neuzspiežu uz sava viedokļa!!! Katrs gāž, ar ko grib gāzt!!! :metal:
Jā, un par to sūdīgo segumu piekrītu..... uz Eleju ir vnk psc, arī aiz 333 līdz Bajāriem ir vnk apdirsties, stūri krata trakāk kā quadrai pa tanku ceļu Lilastē......  ;D

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #71 on: May 13, 2011, 12:48:17 »
To, ka es esmu hujovijs supermotists es sapratu braucot ar pilniem slikiem pie Mežamāra kad tur tā kāpa ir apžuvusi un ir daudz, daudz smalkas smiltiņas !  :D


Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #72 on: May 13, 2011, 21:31:04 »
Tātad, ja jau pēc pasūtījuma.


Nav tāds trases segums kas nebūtu labs, ir tikai jāizvēlās pareizās riepas, amortizatoru regulējumi, un galvenais - motocikls (pa smilshainu krosa trasi ar baiku tālu neaizbrauksi :aiwa:)
Bet par bikjernieku lielo apli.... trase ir uzbuuveeta ljoti kruta, dizainiski, tas ka segums laika gaitaa pabojaajies ar nebuutu tas tagjiskaakais, jaa ir jaapielaagojas.


bet lielajam bikjernieku aplim ir viens liels bet- lai pa to brauktu ir jābūt priekšzināšanām, saprātam un sajēgai par to cik tālu drīkst aizkrist širmis.
Diemžēl, lai cik kruta būtu konfigurācija, viss pārējaisir noovecojis,kļūstot bīstams mūsdienu ātrumiem. Ir  vesels bars ar lv spoortistiem, kas man nepiekrīt, bet es atļaušos akmeni nemest viņu lauciņā. 1 pieļautai kļūdai trenniņā nav jāmaksā iznīcināta tehnika, veselība vai pat dzīvība. Un diemžēl ar 3 metriem mauriņa trases malā un dzelzs un betona žogu aiz tā,  nerada vidi drošiem trenniņiem  un sacensībām, bet gan vairāk laimes spēli, būs nebūs ;)


Ja kāds grib ko iebilst :bigok: -es  savukārt pazīstu Vizliņu, citā trasē rīkotas sacensības nebeigtos viņam tā kā ir beigušās, un esmu braucis gonku gar ar riepām aizķepinātu iztrūkstošu sētas posmu, kuram kādu laiku iepriekš, kvalifikācijā, bija izlidojis cauri daudzsološs lv sportists, Aleksandrs Bekers, kuram diemžēl šī kvalifikācija bija pēdējā... nemaz nerunājot par to cik $ vērta tehnika ir pilnīgi vai daļēji iznīcināta gadījumos, kad citās trasēs vienkārši aizbrauktu taisni pa šķembotu drošības joslu vai mauriņu.


Es nesaku ka nevajag pamēģināt LV vienīgo motošosejas trasi, tās konfigurācija ir neatkārtojama un tiešām interesanta, bet darot to, lūdzu draudzējieties ar galvu, un padomājat par ko cīnaties un ar ko riskējat, kad ātrums ir jau sasniedzis meistarības robežu;)
« Last Edit: May 14, 2011, 09:50:53 by RGX »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline ronis

  • Posts: 5772
  • braucu ar muti, jo man skauž!!!
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #73 on: May 13, 2011, 21:37:09 »
skarbi! Ja es pat savā sētā traumējos, varbūt vispār nevajag līst uz trases? :D

Bet vispār interesanti, kā cilvēki iedomājās, ka betona siena varētu būt diezgan laba doma trasei ???
Histērisks alkoholiķis, labākajos gados!!!

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Braucieni uz trasi un citi plezīru braucieni.
« Reply #74 on: May 13, 2011, 21:42:56 »
skarbi! Ja es pat savā sētā traumējos, varbūt vispār nevajag līst uz trases? :D

Bet vispār interesanti, kā cilvēki iedomājās, ka betona siena varētu būt diezgan laba doma trasei ???

Kādreiz sportisti lidoja skatītājos... trases pirmsākumos sētas nebija, tad psrs domāšana un problēmu risināšanas veids darīja savu :)
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673