Author Topic: Moto video.  (Read 331085 times)

Offline mežamāris

  • Posts: 2906
  • TC4881
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #540 on: September 17, 2015, 00:12:16 »
Ko tu gribi ar to celi katrā pagriezienā izdarīt un vēl džinsos?  :doh:

Offline SmartAss

  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #541 on: September 17, 2015, 00:25:54 »
Sniegsiet padomu, vai vnk apmierināsiet savu ego?  :doh:  Kur man to kāju likt, otrpus bākai abas? Viņa tur vnk ir, jo nemāku pārsēsties ar abām kājām piespiedies bākai.. :teddy: Es mācos...

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #542 on: September 17, 2015, 08:47:37 »
Smartass - te tak ir centrālā peka?  Jo izskatās ka esi izsmēlis guldīšanas lenķa robežas - variants a - to noskrūvēt - variants B braukt ne ātrāk - jo tev izslid kad peka pieķer asfaltu un pieceļ aizmugures ratu
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #543 on: September 17, 2015, 10:12:01 »
Sniegsiet padomu, vai vnk apmierināsiet savu ego?  :doh:  Kur man to kāju likt, otrpus bākai abas? Viņa tur vnk ir, jo nemāku pārsēsties ar abām kājām piespiedies bākai.. :teddy: Es mācos...

sniegšu. un pat bez maksas - nebrauc ar džinsām - neesi Rozītis. Vienreiz tā celis pieliksies un varēsi klibot ilgi. Nezinu - ir vai nav Tev tur apakšā sargi, bet nu tāpat nāves smaka. A tā smuki atbalstijies pret slaiderīti, saprati, cik esi dziļi un bliez tālāk. Pakaļu var mētāt, ja kāpšļi atspiež moci no asfalta - vismaz man tā bija = nesapratu nah pakaļu mētā ovālā.

P.S - jap, Rūdis ar to pašu minējis
Full Throttle

Offline SmartAss

  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #544 on: September 17, 2015, 10:51:03 »
Paldies. Centrālās pekas man nav. Izslīd parasti kreisajos likumos. Labās puses kāpslis ir par kādu centimetru īsāks, bet kreisajam ir vel tas ieskruvetais pipsis. Kad vinš skar zemi, tad kaut ko daru nepareizi un biezi izmet aizmuguri kreisajos likumos.  ??? Ar ekipejumu viss ok,tik pedējās pāris reizes atspēros moto dzinsos. Zinu,ka tas var nelāgi  beigties( esmu kritis arpus trases dzinsos, joprojam problemas ar celi).

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #545 on: September 17, 2015, 13:25:52 »
nu Rozītis ovālā izstrīķēja džinsas  :shura: Bet apakšā bija sargi, loģiski. Tiesa gan - jebkuru no mums salīdzināt ar Rozīti ir samērā muļķīgi. Zinu, ka disciplīnas ir dažādas, bet tāpat - trasē, man liekas, viņš bija diezgan ātrs.

P.S - man kreisie līkumi arī gulstās dziļāk - hvz kapēc tā. Mazajā ovālā vispār likās, ka varēšu elkoni pielikt. Gan jau nebija nemaz tik dziļi, bet pēc sajūtām likās, ka kreisie iet krietni dziļāk. Slaideris kreisais arī vienmēr ātrāk nostrīķējās  :muri:
 ja skar zemi ar kāpsli, tad vai nu jāceļ kāpšļi augstāk , vai arī jāspiež mocis augstāk uz pretējo pusi. Cik pamanīju no savām kļūdām, tad ļoti bieži nespiedu augšā moci tik, cik vajadzētu, bet tā vietā liku celīti pie zemes. Protams, ka tas ir kaifs, ja visu līkumu uz 100+ var izņemt ar "dziļu" celi un slaiders vienā līkumā nodilst pa nullēm. Pareizi, protams, būtu to izmantot tikai, kā indikātoru, nevis trešo punktu pie asfalta  :shura:   domāju, ka Tev tikai braukšanas tehnikā vaina un tur nu klauvē Rūdim PM un runā par individuālajām apmācībām - tajās progress ir ļoti straujš.
Full Throttle

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #546 on: September 17, 2015, 16:48:24 »
Paldies. Centrālās pekas man nav. Izslīd parasti kreisajos likumos. Labās puses kāpslis ir par kādu centimetru īsāks, bet kreisajam ir vel tas ieskruvetais pipsis. Kad vinš skar zemi, tad kaut ko daru nepareizi un biezi izmet aizmuguri kreisajos likumos.  ??? Ar ekipejumu viss ok,tik pedējās pāris reizes atspēros moto dzinsos. Zinu,ka tas var nelāgi  beigties( esmu kritis arpus trases dzinsos, joprojam problemas ar celi).

nu kāpslis vienkārši ceļ riteni uz augšu. Un ir aizdoma ka arī sānu balsts ķer zemi
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline SmartAss

  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #547 on: September 17, 2015, 18:34:43 »
  Paldies OXX, ka pamanīji, ka kaut ko daru nepareizi un aizsāki šo mana tizluma cēloņa meklēšanu. Pēc rgx zvana apskatījos sānu balstu, ( Pat nejautājiet, kāpēc to neizdarīju atrāk, iespējams.. redze slikta) :doh: :'( Kāpslis ir jau padilis, bet pirmais asfaltu tagad skar tieši sānu balsts. Ja pirms tam atlika pacelt mazliet iekšējo kāju un aizmuguri neizmeta, tad tagad atliek venīgi nesagāzt moci tik dziļi. :'( :)

Offline flatc

  • Posts: 53
  • z750
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #548 on: September 30, 2015, 11:33:49 »
Tag, you are it! - Ķeriņi pa pamestu ēku ar hārļiem :)

The grass is always greener on the other side, just because its fertilized with bullshit...

Offline martinsb

  • Posts: 1120
  • KAWASAKI
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #549 on: September 30, 2015, 14:20:38 »
Motopowerā, gan jau redzēs liela daļā. Bet te ari vajag ielikt.


Offline flatc

  • Posts: 53
  • z750
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #550 on: October 16, 2015, 09:15:07 »
Ambulances mocītis "uzdod" :)

The grass is always greener on the other side, just because its fertilized with bullshit...

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Moto video.
« Reply #551 on: October 26, 2015, 19:33:40 »
Finišēt var arī tā !   :bigok:
http://9gag.com/gag/aZNVX4n

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #552 on: October 26, 2015, 20:18:41 »

Offline SupermotoBanda

  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #553 on: October 28, 2015, 18:04:31 »

Offline SupermotoBanda

  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Moto video.
« Reply #554 on: November 08, 2015, 20:26:10 »
Sumistu Izklaides Rudens Sezonā! :D

https://youtu.be/ko2oD_gC-hg