Author Topic: Humors un satīra  (Read 1795044 times)

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #30 on: October 02, 2009, 16:29:26 »
Ir, ir tāda lieta  ! :D

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #31 on: October 03, 2009, 09:14:55 »
Reiz ļaunā pamāte sainstalēja Windows XP un Windows Vista vienā mapē, pasauca Pelnrušķīti un noteica:
- LAI LĪDZ RĪTAM ABAS SISTĒMAS BŪTU DAŽĀDĀS MAPĒS...

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #32 on: October 03, 2009, 16:48:45 »

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #33 on: October 05, 2009, 13:20:11 »
Vēl 50 gramus investīciju, un es esmu nekustamais īpašums...

Kas neriskē, to neģipsē
___________________________________________
Jaunie 21.gadsimta erotiskie aksesuāri un apģērbi:

Ar sešiem roku pāriem novelkamais krūšturis.

Erotiskais žigulis.Salons izlīmēts no vectēva Playboy žurnāla izgrieztām bildēm.Pie logiem arī aizkari ar sirsniņām.

ānusa formas broša, kuru attaisot atsedzas itkā netīšām krūts

vibro-josta, kura simbolizē ,nodarbosimies ar sexu nevis karosim,

spalvainās caurās zeķubikses, padarīs traku ikvienu, nu pedantu točna

Seksuāli noskaņots frotē dvielis.Pēc vannas susinot vidus daļu,kādā brīdī paliek dikti labi.

Uzbudinājuma mērītājaproce ar taimeri

Vienreizlietojamā nevainības josta no papīra..

Mobīlais telefons ar erogēnās zonas pārklājumu.

Prezervatīvi ar tērauda stiegrojumu seksam pēc 70..

pirtiņā lietojamais dibena paliknis ar iebūvētu WEB kameras funkciju.

4x4 prezarvatīvs visurgājējs.

Skārien jūtīgais čaiņiks ar divpadsmit skārien jūtīgām vietiņām.

Erotiskā veļasmašīna..

Lateksa tualetes papīrs.

Pūkainie policijas roku dzelži,ar ko arestēt cilvēkus,kuri viņiem liekas simpātiski.

Jebkuras markas automobīļa sēdeklim piemontējamās rokas, kas apskauj vadītāju no aizmugures

Seksīgs ledusskapis kurš sten un noraso kad viņā liek desu

Uzbudinošais pensijas pielikums.

Rokas pulkstpenis

Koks ar abiem galiem

Biksīšu biksītes

Uz kalviatūras jauns taustiņš - kājstarpe

Drāžamā krājkases cūciņa ar trīs atverēm un dabīgo kviecienu.

Atsūkājamais rēķins par apkuri.

Tantriskais Putekļusūcējs - "Oral Fan 69".

Maza piepūšams Mikimauss, ar ko parunāt pēc lielā TĀ.

Zaļi domājošajiem - prezervatīvi no otrreizējām izejvielām - autoriepām, iespējams izvēlēties protektoru: vasaras vai ziemas, vai īpaši slideniem gadījumiem - ar radzēm.

Erotiskā nanoveļa.

Ilustrēta pamācība Valentīndienai, "ko darīt ja sāp galva, gribas gulēt, nu vienkārši, kad negribas".

Zem deguna pielīmējams kūsas izstrādājums ar oriģinālo aromātu.

Elektroniski testētas zeķes- prezervatīvs gadījuma seksam.

Spāņu mušpapīrs, tāds , ka var pielipināt no brošas caur šekumu līdz pat septītajam skriemelim.

Vibrators vairs nav modē - tagad modē ir elektriskā vīrieša mēle.

Jaunām meitenēm tiek piedāvāts - piepūšamais gumijas opaps.

Grupveida zeķturi.

Virtuves špric-spainis.

100% pašiznīcinošā prezervatīvu 3 l savācējburka

Ihtiologa sapnis - Piepūšama Nāriņa

Avārijas kontracepcijas trīsstūris..

Piepūšams Reinis Lauriks, divos eksemplāros - vai nu pārsauļojies kā moris, vai vienkārši gaiši zils!

Brilles ar pavairošanas efektu kautrīgiem grupveida seksa piekritējiem..

Savu darbību sāk arī "ā-a, ū-u, ē-e lietu ministrija".

Vienādmāsu trīsstūris

Vadmalas stringi.

Erotiskais akvalangs ērtam zemūdens aktam.

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #34 on: October 05, 2009, 13:33:44 »

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #35 on: October 05, 2009, 18:11:46 »
N@@K@: Слышал, Серега в аварию попал, не известно будет ли теперь ходить (((((
sadken: спасибо, мне уже доложили. интересно сменит ли теперь ник.
RoadRunner: ПРОСТО ОХУЕННО БЛЯДЬ СМЕШНО!
RoadRunner: не сменю.

Offline Moggy

  • Posts: 898
  • Dzeltenu auto + Popiju pakaļējā benķī.....
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #36 on: October 06, 2009, 16:24:33 »
Katras sievietes skapī dzīvo nezvērs vārdā ManNavKoVilkt ......
Es šad tad lidoju uz slotas, jo man vajag atpūtināt spārnus...

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #37 on: October 06, 2009, 21:52:50 »
Приходит мужик к психиатру.
МУЖИК: Доктор, у меня проблема. Я влюбился в лошадь!
ДОКТОР: Разве это проблема? Многие люди любят домашних животных. Вот мы с женой любим нашу собаку...
МУЖИК: Нет, я имею в виду сексуальное влечение.
ДОКТОР: А, ну это другое дело. И к кому вас больше влечет? К самцам или самкам?
МУЖИК: К самкам конечно! Что я по вашему, педик?
--

Redzēts, bet bilde priekš Yellor Racing Team ! :shura:

Offline Mixy

  • Posts: 1249
  • KX450F/636
    • View Profile
    • nekā nav
Re: Humors un satīra
« Reply #38 on: October 07, 2009, 07:46:34 »
<embed src="http://www.youtube.com/v/1kdcbaiv2y4&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed>

da $%^&*() kā var video ielikt?  :hvz:

http://www.youtube.com/watch?v=1kdcbaiv2y4
- To Live Is To Die -

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #39 on: October 07, 2009, 14:06:49 »
6.decembris.
Pulkstens 18.00.Sāk snigt. Es ar sievu sēdēju pie loga, dzērām karstu tēju un skatījāmies gleznainajā skatā, kas paveras aiz loga. Sniegpārsliņas lēnām un maigi krita uz kokiem, zemes, mašīnām, pārklājot visu ar baltu sniega segu.

8.decembris.
Mēs pamodāmies un ieraudzījām, ka visa pasaule ap mums ir mirdzoša sniega segas pārklāta. Kolosāls skats! Pirmo reizi mūžā paņēmu rokās sniega lāpstu un attīrīju no kupenām gan pagalmu, gan iebraucamo ceļu. Man tas patika vareni labi. Pēc īsa brīža iebrauca sniega tīrāmā mašīna un nejauši uzgāza sniegu uz tikko iztīrītā iebraucamā ceļa. Vadītājs pasmaidīja un pamāja man ar roku. Es pamāju viņam pretī un notīrīju ceļu vēlreiz.

10.decenmbris.
Šonakt uzsniga vēl 15 cm bieza sniega kārta. Ārā temperatūra nokritās līdz 11 grādiem zem nulles. Īsta ziema! Zem sniega seguma dažiem kokiem nolūza liekie zari. Es tīrīju iebraucamo ceļu, pēc neilga laika garām sniega tīrītājs.... un atkal izdarīja savu jociņu.

12.decembris.
Saulīte dienā sildīja tik čakli, ka daļa sniega izkusa. Pēcpusdienā temperatūra nokritās, un viss pārvērtās ledū. Tīrīdams sniegu, nokritu uz pēcpuses. Slimnīcā mani nofotografēja no visām pusēm. Taču , par laimi , nekas nebija salauzts. Laika ziņās teica, ka gaidāms sniegs. Sievas automašīnai nopirku riepas ar radzēm.

14.decembris.
Naktī uzkrita vēl 25 cm balto mēslu. Sieva savā automobilī saskrējās ar sniega tīrītāju. Automobiļa motors nu ir dirsā . Ja šāds laiks turpināsies , sniegs neizkusīs līdz pat augusta beigām. Sniega tīrītājs šodien pabrauca garām divas reizes.

16.decembris.
Joprojām snieg. Snieg visu laiku. Mūsu dārzā nav neviena koka ,kam sniegs nebūtu nolauzis visus zarus. Elektrības nebija lielāko nakts daļu. Lai nenosaltu līdz nāvei, dedzinājām sveces un lodlampu, kas apgāzās un gandrīz nodedzināja māju. Man izdevās uguni apdzēst, taču uz rokām ir ne tikai tulznas, bet arī otrās pakāpes apdegumi. Nosvilināju skropstas un uzacis. Ceļā uz slimnīcu sadauzījām manu džipu.

18.decembris.
Aizsala tualete. Ja iesiet ārā , neēdiet brūno sniegu.

20.decembris.
Tie nolādētie mēsli vēl krīt un krīt. Lai, ejot līdz pastkastītei nenosaltu, ir jāsavelk mugurā viss skapja saturs. Ja noķeršu to kretīnu, kas vada sniega tīrāmo mašīnu, pārdauzīšu viņam seju un izraušu ādamābolu. Tā vien šķiet, ka viņš gaida aiz stūra, lai acumirklī varētu bliezst ar 130 kilometriem stundā un aprakt to, kas kādreiz bija mans iebraucamais ceļš.

22.decembris.
Elektrības joprojām nav. Mājā sāk izsalt prusaki. Sniega tīrāmā mašīna iestiga uz ceļa, un tas pimpis – vadītājs uzdrošinājās nākt pie manis un prasīt sniega lāpstu. Es viņam paskaidroju, ka esmu salauzis piecas lāpstas, tīrot viņa sagāzto sniegu, un salauzu vēl sesto, pasveicinot viņa pretīgo mūli.

23.decembris.
Priecīgus ziemassvētkus! Snieg. Laika prognozes paredz vēl 20 cm sniega tuvāko 24 stundās.

24.decembris.
Laika prognozētāji meloja – sasniga 35 cm sniega. Es laikam no baltuma sāku kļūt akls, jo man šķiet , ka sieva izskatās tīri labi.

25.decembris.
Sieva iet prom – varbūt uz visiem laikiem. Es vairs nevaru pakustināt kāju pirkstus. Neesmu redzēji sauli veselu mūžību. Naktī gaidāms sniegs. Aizdedzināju māju ,lai nevajadzētu rakt no jumta nost sniegu.

27.decembris.
Mani arestēja par vandālismu un huligānisku uzbrukumu sniega tīrītāja šoferim. Sods : trīs nedēļas jātīra sniegs veco ļaužu pansionātā.

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #40 on: October 07, 2009, 14:36:24 »
Klasika:

Nekad nespēšu saprast, kāpēc vīriešiem un sievietēm ir tik dažādas izpratnes par seksu. Venēra, Marss – nekad nesapratīšu. Kāpēc vīriešiem lēmumu pieņemšana un lietu izpratne iet caur smadzenēm, bet sievietēm – caur sirdi?
Viss notika tā. Pagājušo nedēļu kādu vakaru liekoties ar sievu gulēt, es pamēģināju viņai “piebraukt”, bet pēc pāris neveiksmīgiem mēģinājumiem es izdzirdēju:
- Zini, man kaut kā negribās. Vienkārši kādu brīdi paturi mani savos apskāvienos.
- KO?
Un šajā vietā viņa pateica pašu briesmīgāko frāzi, kādu tikai viens vīrietis var izdzirdēt no savas mīļotās sievas:
- Nu, tiešām, mīļais. Man liekas, ka tu vienkārši nespēj izprast manas sievišķīgās emocionālās vajadzības.
Es nodomāju: “Kas gan viņai lēcies?”. Ar vienu vārdu sakot, tovakar mums nekas nesanāca un mēs vienkārši aizmigām.
Nākamajā dienā mēs devāmies iepirkties uz kādu labi pazīstamu vietu, kuru es saucu GIV (gigantiska iepirkšanās vieta).
Mēs staigājām pa dažādām nodaļām, viņa uzlaikoja trīs nejēdzīgi dārgus vakartērpus, bet nevarēja izšķirties, kurš viņai vislabāk piestāv. Es ieteicu lai ņem visus trīs.
Pēc tam viņa devās meklēt kurpes, kuras piestāvētu šiem vakartērpiem, un es viņai piedāvāju paņemt pa vienam kurpju pārim pie katra tērpa.
Pa ceļam uz kasi mums gadījās juvelierizstrādājumu nodaļa, un viņa izvēlējās sev pārīti auskaru ar briljantiem.
Ziniet... es viņu sen nebiju redzējis tik uzbudinātu. Acīm redzot, viņa bija nolēmusi ka es esmu nojūdzies – viņa pajautāja, kā būtu ar to tenisa aproci – es lieliski zinu, ka viņa savu mūžu nav turējusi rokās tenisa raketi. Bet es arī tam piekritu.
Viņa tur pat vai spiedza no sajūsmas, gandarījums viņai bija tik pat kā fiziski - seksuāls. Jums bija jāredz, kā staroja viņas seja, kad viņa izdvesa:
- Nu, mīļais, man šķiet, ka tas ir viss. Varam doties uz kasi.
Es viņai uzspēlētā mierā atbildēju:
- Nē, mīļā, man kaut kā negribās.
Jūs ziniet, ko nozīmē izteiciens “pilnīgā neģīmī”? Visa šī emociju gamma – neizpratne, sarūgtinājums, sašutums, naids... vienlaicīgi uzplaiksnīja manas mīļotās sejā.
- Nu, tiešām, mīļā. Es vienkārši gribu lai tu to visu kādu brīdi paturētu savos apskāvienos un tas ir viss.
Un kad viņa jau bija gatava mesties man virsū un saplosīt smalkos gabaliņos, es piebildu:
- Man liekas, ka tu vienkārši nespēj izprast manas vīrieša finansu iespējas...
Tā ka tagad apmēram līdz 2010. gadam man sekss nespīd.

Offline muri

  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #41 on: October 07, 2009, 15:19:49 »
6.decembris.
Pulkstens 18.00.Sāk snigt. Es ar sievu sēdēju pie loga, dzērām karstu tēju un skatījāmies gleznainajā skatā, kas paveras aiz loga. Sniegpārsliņas lēnām un maigi krita uz kokiem, zemes, mašīnām, pārklājot visu ar baltu sniega segu.

......

kaa es shito mekleeju pa netu :D
2+2=5

Offline Kobe

  • Posts: 1085
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #42 on: October 07, 2009, 16:21:53 »
VRVS

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Humors un satīra
« Reply #43 on: October 07, 2009, 18:05:17 »






Offline Kobe

  • Posts: 1085
    • View Profile
Re: Humors un satīra
« Reply #44 on: October 09, 2009, 14:27:32 »
Terminators publiskajā pirtī mazgājas un šim izkrīt ziepes.
Noliecas,lai paceltu,te pēkšņi iekšējās sistēmas paziņojums:“New hardware found”
 :carzy:
« Last Edit: October 09, 2009, 14:31:20 by Kobe »
VRVS