Author Topic: Gastronomija  (Read 223843 times)

Offline Moggy

  • Posts: 898
  • Dzeltenu auto + Popiju pakaļējā benķī.....
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #15 on: October 25, 2009, 19:43:06 »
 :aiwa:
Es šad tad lidoju uz slotas, jo man vajag atpūtināt spārnus...

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #16 on: October 25, 2009, 19:45:32 »
 :bigok:

Offline muri

  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #17 on: October 25, 2009, 20:17:25 »
nesen netiishaam atklaaju BAIGI GARSHIIGO SHTELLI saucaas "Santamarija" viina marinaade - meerce (maksaa ap 70 santiimiem viens iepakojums)

Pielietojums elementaars
Lielopa galjinja (man patikaas ar kaulinju) ieliekam cepamajaa maisinjaa pa virsu vnk uzlejam meerci, diezgan lielaa temperatuuraa atstaajam cepeshkraasnii uz 45 - 50 min, paraleeli var kartupeljus notiiriit un novaariit, kaa arii salaatinjus uztaisiit

bet taa galja......... tajaa marinaadee (bez reaalas marineeshanas) ...vnk fantastiska
2+2=5

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #18 on: October 25, 2009, 20:19:12 »
Es ierados maajaas no :egle: un uz pliits bija makaroni ar malto galju - recepti nezinu bet bija ljoti labi :muri:
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Gastranomija
« Reply #19 on: October 25, 2009, 20:20:46 »
Muris tu esi vainīga ! Šādu variantu es pagatavošu !
Tik jāatrod kur veikalā ir tie maisiņi - Rimi iepirkuma maisiņš gluži nederēs  :shura:

Offline muri

  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #20 on: October 25, 2009, 20:24:28 »
Muris tu esi vainīga ! Šādu variantu es pagatavošu !
Tik jāatrod kur veikalā ir tie maisiņi - Rimi iepirkuma maisiņš gluži nederēs  :shura:

buutiibaa tiem maisinjiem jaabuut lielajos paartikas veikalos janjem veeraa CEPAMIE maisinji ar visaam plastmasinjaam lai maisinju aiztaisiitu ciet no abaam puseem, NEVIS PAARTIKAS PLEEVE
2+2=5

Offline martins

  • Organizatoriskas lietas
  • *
  • Posts: 477
  • Kas te jāraksta?
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #21 on: October 25, 2009, 20:30:41 »
Štrunts ar visām receptēm, vakar (un šodien arī) RCT nopirku Līvānos (Adugs) gatavotus cepumus ar Holandes sieru, 2,80 kilogramā. Vēl neesmu atēdies, rīt nopirkšu vēl kādu kilogramu.

Bigman

  • Guest
Re: Gastranomija
« Reply #22 on: October 25, 2009, 21:30:42 »
nesen netiishaam atklaaju BAIGI GARSHIIGO SHTELLI saucaas "Santamarija" viina marinaade - meerce (maksaa ap 70 santiimiem viens iepakojums)

Pielietojums elementaars
Lielopa galjinja (man patikaas ar kaulinju) ieliekam cepamajaa maisinjaa pa virsu vnk uzlejam meerci, diezgan lielaa temperatuuraa atstaajam cepeshkraasnii uz 45 - 50 min, paraleeli var kartupeljus notiiriit un novaariit, kaa arii salaatinjus uztaisiit

bet taa galja......... tajaa marinaadee (bez reaalas marineeshanas) ...vnk fantastiska

Ir baudīts...labs, bet man labāk patīk šī pati marināde, tai pašā cepamplēvesmaisā, bet ar ziedkāpostiem, cukīņiem, papriku... Pamēģini!
btw, mēbeļu ietinamā plēve ar nederēs.....  :aiwa:

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #23 on: October 25, 2009, 22:00:12 »
mani shovakar izlutinaja. krasni cepti kartupenlji ar sieru pa virsu, cepti lasha gabalinji un salati ar french dressing. pa virsu viens guiness, viens bitter un mazliet baltviina tagad lai viss labak nosezhas.  :super:

Bigman

  • Guest
Re: Gastranomija
« Reply #24 on: October 25, 2009, 22:05:54 »
mani shovakar izlutinaja. krasni cepti kartupenlji ar sieru pa virsu, cepti lasha gabalinji un salati ar french dressing. pa virsu viens guiness, viens bitter un mazliet baltviina tagad lai viss labak nosezhas.  :super:

Beidz lietot šaibas, un Tavi ceptie pelmeņi ar kefīru atkal ieņems savu izskatu.............  :aiwa:

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #25 on: October 25, 2009, 22:08:07 »
:griida:
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #26 on: October 25, 2009, 22:11:04 »
mani shovakar izlutinaja. krasni cepti kartupenlji ar sieru pa virsu, cepti lasha gabalinji un salati ar french dressing. pa virsu viens guiness, viens bitter un mazliet baltviina tagad lai viss labak nosezhas.  :super:

Beidz lietot šaibas, un Tavi ceptie pelmeņi ar kefīru atkal ieņems savu izskatu.............  :aiwa:

grīda  :griida:

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #27 on: October 25, 2009, 22:37:17 »
mani shovakar izlutinaja. krasni cepti kartupenlji ar sieru pa virsu, cepti lasha gabalinji un salati ar french dressing. pa virsu viens guiness, viens bitter un mazliet baltviina tagad lai viss labak nosezhas.  :super:

Beidz lietot šaibas, un Tavi ceptie pelmeņi ar kefīru atkal ieņems savu izskatu.............  :aiwa:

grīda  :griida:

ejiet bekot  :muri:

Offline Moggy

  • Posts: 898
  • Dzeltenu auto + Popiju pakaļējā benķī.....
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #28 on: October 25, 2009, 22:38:55 »
mani shovakar izlutinaja. krasni cepti kartupenlji ar sieru pa virsu, cepti lasha gabalinji un salati ar french dressing. pa virsu viens guiness, viens bitter un mazliet baltviina tagad lai viss labak nosezhas.  :super:

Beidz lietot šaibas, un Tavi ceptie pelmeņi ar kefīru atkal ieņems savu izskatu.............  :aiwa:

grīda  :griida:

ejiet bekot  :muri:
Kaa reiz vakar bijaam mezhaa...nav senju!  :hvz:
Es šad tad lidoju uz slotas, jo man vajag atpūtināt spārnus...

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Gastranomija
« Reply #29 on: October 25, 2009, 22:43:45 »
Itkaa peedeejaa laikaa daudz seenjotaaji tieknoveeroti.. piemeeram shodien ar kaads barinsh bija... bet ja seenju neesot tad :hvz: ko vinji tajos mezhos dara
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673