Author Topic: Fotoradari, C.P. u.t.t.  (Read 171485 times)

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #30 on: February 13, 2012, 19:59:36 »
Es gan domāju, ka tava situācija ir savādāka. :)

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #31 on: February 13, 2012, 20:10:15 »
nu nez. tikai minu, ka tiesas var tik spriestas un lēmumi pieņemti arī bez atbildētāja :D Vai Tavs gadījums ir tāds - nav ne mazākās niojausmas - tikai minu ;)
Full Throttle

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #32 on: February 13, 2012, 20:20:21 »
Jā - ja atbildētājs nav ieradies.
Un te jau nav runa par tiesu vēl, bet par administratīvo lietu un tās izskatīšanas&informēšanas kārtību.

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #33 on: February 14, 2012, 15:57:39 »
http://www.:onanist:.lv/auto/satiksme/410752-nekadas_tolerances_radara_sods_par_vienu_kilometru_virs_atlauta

Na tjebe, maksā ragā  :aiwa:
« Last Edit: February 14, 2012, 15:59:11 by Māšele »

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #34 on: February 14, 2012, 20:53:48 »
Nosapņoju, ka man nebūs ierakstīta vēstule, bet vienkārši iemesta pastkastītē... ;D

Pēc administratīvā likuma kaut kāda tur sanāk, ka ja nesaņem atbildi noteiktajā laikā lēmums ir par labu tev.
 Tāatd, ja vēstule nav bijusi ierakstīta, vai neesmu kā savādāk parakstijies par ziņas saņemšanu, tad viņi nevar pierādīt, ka esi saņēmis atbildi.

 Moš kāds jurists var pakomentēt ?

tiesvedības gadījumā ir jāpierāda, ka ir nosūtīts un saņemts. Tobiš, ja viņi sūta pa pastu kā parastu vari ieslēgt mulki ka nebija. Es vismaz tā dariju, kad kasījos  ar m.entiem sūtīju ierkastītas un ar paziņojumu par saņēmšanu, savukārt tie gaiļi, par cik ir budžeta iestāde taupa naudu uz markām.
P.S viņiem droši vien ir dokumentu rēgistrs

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #35 on: February 14, 2012, 20:57:22 »
MIGs, lai izdodas! Ja vajag atbalstu dod ziņu, mums SF lietotājos arī ir vismaz viens jurists, ko es zinu. Pie tam, Tu esi viens no tiem retajiem latviešiem, kurš nevis tupa rij puņķus bet rīkojas

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #36 on: March 15, 2012, 15:53:24 »
Pastāv vairāki biežākie iemesli, kāpēc lēmumi tiek pārsūdzēti.
Pirmkārt, transportlīdzekļu īpašnieki apgalvo, ka konkrētajā situācijā automašīnu nav vadījuši. Otrkārt, sodu pārsūdz, ja fotouzņēmumā redzami vairāki transportlīdzekļi, proti, sods esot bijis blakus braucošajam transportlīdzeklim. Treškārt, ir gadījumi, kad cilvēki apzinās savu vainu un pārsūdz lēmumu, pieprasot brīdinājumu naudas soda vietā.
Visos trīs iepriekšminētajos gadījumos sūdzības ir nepamatotas.




http://www.:onanist:.lv/auto/satiksme/414598-lielaka_dala_sudzibu_par_fotoradariem_ir_nepamatotas


TIkai hvz u zkā pamata... tas gan nar rakstīts



Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #37 on: March 15, 2012, 19:09:40 »
http://www.db.lv/citas-zinas/kolektivas-iepirksanas-portals-piedava-parsudzet-fotoradaru-sodu-253417

 :bigok: laba shtelle jo viena momenta parsniedzot kritisko masu ar pieteikumiem vs ļaundari adminstrativa resursa kapacitate, var kko iespejams panakt

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #38 on: March 21, 2012, 13:50:51 »
No motopower - čalim ideja laba protams ! :rofl:

Quote
Man ir nopietns priekshlikums
 
 Dibinam biedriibu vai bezpeljnjas sabiedriska labuma organizaaciju, kas sauktos  "Par droshu aatrumu". Pilniigi oficiils kantoris, ar deklareetu naudas pluusmu un kontu ziedotaajiem. M un BMW-power foruma biedri ziedo simboliskas naudas summas biedriibai taas darbiibas nodroshinaashanai un taas sabiedriski atbalstaamo meerkju sasniegshanai, par kuraam tiek izgatavoti biedriibas darbiibai nepiecieshamie vizuaalie materiaali.
 
 Pienjemu, ka daljai no poweristu atradiisies briivs briidis sabiedriska labuma radiishanai..
 Taatad, izveerteejot waze un citu sociaalo riiku sniegto aktuaalo informaaciju par vietaam Riigaa un taas apkaimee, kur VP paarstaavji noveerojushi konsekventu drosha braukshanas aatruma paarsniegshanu un nosuutiijushi Vitronic paarstaavi verificeetu braukshanas aatruma kontroles pasaakumu veikshanai, biedriiba uz taam delegjee savus briivpraatiigos paarstaavjus, kas pirms biistamajaam vietaam ar speciaalu vizuaalu materiaalu paliidziibu briidina par kontroles ieriices klaatbuutni, taadaa veidaa veicot preventiivus pasaakumus, kas veersti uz droshas braukshanas aatruma ieveeroshanu un CSN iestaashanaas riska samazinaashanu. (jaa, peedeejaa laikaa es rakstu projektus, taapeec valoda taada trenneeta)
 
 Tikai sadarbojoties ar VP un sia Vitronic Baltija mees kopiigi varam sasniegt galveno FR ievieshanas meerkji - samazinaat reaalo braukshanas aatrumu uz LV celjiem un CSN negadiiju iestaashanaas risku, kas saistiits ar atljautaa braukshanas aatruma paarsniegshanu. Muus noteikti konceptuaali atbalstiis arii zinaamaakaas Latvijas apdroshinaashanas kompaanijas..
 (es saaku histeeriski smieties no domas par uzrakstiito, gruuti traapiit pa taustinjiem )
 
 Ja pasteidzamies, liidz marta beigaam veel varam pieteikt SIF projektu shaadas biedriibas kapacitaates palielinaashanai un no ES fondiem dabuut 25000 Ls finanseejumu..
 (smejos liidz asaraam)
 
 Briivpraatiigie ir?

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #39 on: March 21, 2012, 14:17:18 »
a huļi nē - es bi piedalītos :D
Full Throttle

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #40 on: March 21, 2012, 14:56:32 »
Kaut kādās ziņās dzirdēju, ka samazināts ātrum uz ceļiem ietekmē IKP un Lielbritānijā(laikam) tiek domāts par to ka ātrumu jāpalielina, lai cilveki nesēž tik daudz iekš auto, bet strādā. Ja nemaldos kādu mēnesi atpakaļ iekš Latvijas rādio 2, sakarā ar fotoradariem bij raidījums.

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #41 on: March 21, 2012, 15:46:38 »
ideja tiešām laba,mērķis cēls bet viss nonāk pie tā ka džeks sēdēs skaitīs, mazgās naudu un tas arī būs viss
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #42 on: March 21, 2012, 15:53:08 »
Un Uvis tupa muldēs internetā - ja godīgi man pohuj, ja kāds darot šitik cēlu darbu arī atbilstoši nopelnīs. Un Uvi - ko tu vispār saproti ar mēdijos plaši izvazāto terminu "Atmazgāt" ?! ;D
ps. Apšaubu, ka dabūs finansējumu no valsts vai ES - tākā nekāda mazgāšana nesanāks ! :D

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #43 on: March 21, 2012, 17:03:29 »
tu esi naivs
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #44 on: March 21, 2012, 17:20:12 »
Uvi un kur tieši es esmu naivs ?!  :rofl: