Author Topic: Motoskola 333 trasē.  (Read 169835 times)

Offline snooze

  • Posts: 697
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #60 on: May 19, 2014, 23:41:52 »
man ari baigi patikaas, gaidu ar nepacietibu nakoso treninu, centisos ari ieklausities ko man maca, es apsolu, bet 9 pilons man tapat nepatika,

daudziem nepatika! Tur visvairak kludas ari bija. 9.taisnas gala likuma pa vidu.

Offline Sigsauer

  • Posts: 1372
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #61 on: May 19, 2014, 23:46:55 »
man ari baigi patikaas, gaidu ar nepacietibu nakoso treninu, centisos ari ieklausities ko man maca, es apsolu, bet 9 pilons man tapat nepatika,

daudziem nepatika! Tur visvairak kludas ari bija. 9.taisnas gala likuma pa vidu.
Ja tas ir tas pilons, kuru domāju, tad man ar nepatika...nesapratu arī pēc skaidrojuma...

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #62 on: May 19, 2014, 23:54:26 »
Pie shii aatruma iespeejams tas pilons arii nav tik aktuaals, bet doma bija likt izmantot visu trasi, izmantojot slaidaaku liikuma pirmaas puses trajektoriju, kas ljautu izbraukt liikuma pirmo pusi aatraak un droshaak. Peec tam ir bremzeeshana un saakas jau naakamais liikums :) kur par spiiti tam ka strauji bija jaapagriezh motocikls, veelaa liikuma ieeja nodroshina labaaku motocikla poziiciju naakamaa liikuma ieeja :)

Naakamreiz buus otrs virziens :p redzeesim kas notiek tad :)
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline rex_saugerty

  • Posts: 336
  • VFR750(rc24) VFR750(rc36) Impreza(gc6) legacy(bk6)
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #63 on: May 20, 2014, 00:08:43 »
Tas līkums bij dīvains. Kad gāju bik nostāk no pilona, baigi mētāja dibenu. Un tur sabremzēties vēl vajadzēja, un.tad man vēl tur saagāžot ķērās bundulis pret asfaltu. Gribētos vēl pamēģināt to konfogurāciju, bet trijnieki iet pretējā virzienā ne?
V4

Offline Viks

  • Posts: 1697
    • View Profile
    • Streetfighters
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #64 on: May 20, 2014, 00:20:47 »
Ja runajat par garas taisnes gala plaso likuma pilonu, tad nepiekritisu par pilona traucesanu. Tas lieliski stradaja, ka atbalsta punkts slaidai un skaistai trajektorijai. Soreiz piloni bija salikti loti labi. Tas, ka daudzi ignoreja svarigos pilonus ir jau cits stasts. Kad ar pirkstu radi trajektoriju, viss labi. Aizej uz nakoso un skaties, ka ieprieksejo atkal izbrauc skibi un to kuru rada atkal labi. Bet nu visiem ari pateicu klatiene un centos izskaidrot ieguvumus, ja brauc pec atzimem. Isuma, bija forss trenins.

Offline snooze

  • Posts: 697
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #65 on: May 20, 2014, 06:33:06 »
Vik, tava ideja par radishanu ar pirkstu bija  :super:

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #66 on: May 20, 2014, 07:58:56 »
Tas līkums bij dīvains. Kad gāju bik nostāk no pilona, baigi mētāja dibenu. Un tur sabremzēties vēl vajadzēja, un.tad man vēl tur saagāžot ķērās bundulis pret asfaltu. Gribētos vēl pamēģināt to konfogurāciju, bet trijnieki iet pretējā virzienā ne?

Trijniekus var braukt abos virzienos ;) Bet jā, tajā vietā ir arī trases specifika - asfalta salaiduma vieta kuru šķērsojot nost no iekšmalas ir jūtama. Iespējams ka vajadzētu paskatīties arī Tava moto aizmugurējā amortizatora stāvokli ;) Jo baigi "mētāt dibenu" gan tur nevajadzētu.
« Last Edit: May 20, 2014, 08:01:51 by RGX »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline rex_saugerty

  • Posts: 336
  • VFR750(rc24) VFR750(rc36) Impreza(gc6) legacy(bk6)
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #67 on: May 20, 2014, 10:23:38 »
Nu lietū pa risēm ir trakāk. Zin kā, bailēm lielas acis  :bigok:
V4

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #68 on: May 20, 2014, 10:45:01 »
es gan nezinu par kuru līkumu runājat, bet man F4 pakaļu ovālā ļurināja, jo kāpslis par traku gāja pa zemi un cēla pakaļu uz augšu. Ja saki, ka bundulis strīķēja - arī var būt
Full Throttle

Offline rex_saugerty

  • Posts: 336
  • VFR750(rc24) VFR750(rc36) Impreza(gc6) legacy(bk6)
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #69 on: May 20, 2014, 11:56:23 »
Ja brauc pūlksteņrādītāja virzienā, galējais ovāls, kur aiziet uz to daļu ar diviem 180°. ja brauc bik nostāk no konusa, tad uz seguma nopurina nedaudz dibenu. Bet nu man bailīgi braukt tieši aiz priekšā esošajiem. Pirmā reize trasē un tā. Un vispār ess ar to moci braucu tik mēnesi
V4

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #70 on: May 20, 2014, 12:37:36 »
Nē - tur man pakaļa nepeldēja. Mazajā ovālā pie bāra man nav tāds leņķis, lai kāpslis ietu pa zemi. Pēc tam - mazajā 180, kas ir pēc ovāla beigām , ja brauc pa pulksteni - tur arī reti bija celis klāt. Ja brauc pret pulksteni, tad gan tur man ir dziļākais leņķis no visas trases.
Full Throttle

Offline laurichh13

  • Posts: 1226
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #71 on: May 20, 2014, 19:00:58 »
(Par skolas praktisko daļu)
No malas vērojot un arī vairāku "študentu" viedoklī klausoties ir nedaudz bardaks ar braukšanu, ir dažādu līmeņu braucēji un katrs izvēlas savādāku ātrumu un uz tādiem svarīgiem līkumiem sanāk neliela putra- drosmīgākie apdzen piesardzīgos un rezultātā iebrauc diezgan haotiski līkumā,kā rezultātā piesardzīgajiem nogriežot traektoriju un sanāk, ka abi līkumu izbrauc ar zināmu adrenalīna devu un nebūt ne pareizi, katrā ziņā ne tā,ka kko iemācītos no tā.
(ierosinājums)
Varbūt vajag padomāt par braukšanu instruktora(u) pavadībā nelielās grupiņās ar ātrumu kuru nosaka instruktori un necenšoties uzstādīt labākos apļalaikus nevajadzīgi mācību procesā apdzenot nedaudz lēnākus braucējus! Turklāt šādi audzēkņiem būtu lielāks ieguvums no skolas un nedaudz mazāks apdraudējums ciest kādāmuļķīgā sadursmē.
Jo priekštam ir brīvais treniņš kur pilsonis par lētāku naudu īrē trasi un močī kā māk.

26697542

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #72 on: May 20, 2014, 21:35:05 »
Katraa nodarbiibaa atkaartoju ka Ir iespeejama individuaala apmaaciiba un arii apmaaciiba mazaakaas grupaas ;)

Bet visiem kas piedalaas arii tiek luugts apdziit uz taisneem un nesportot- jo visi maacaas nevis taisa sacensiibu :) zinu ka ir dazhaada liimenja brauceeji- taapeec katru reizi shajaas nodarbiibaas tiek skatiita cita teema :)
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Sigsauer

  • Posts: 1372
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #73 on: May 20, 2014, 22:17:09 »
Būtu interesanta tēma arī par apdzīšanas manevriem...kā pareizāk, ātrāk, drošāk...gan jau ir kādi fokusi utt..."jebšu" (par godu Lammy) tas ar individuālo apmācību ietvaros?

Offline Lammy

  • Posts: 833
  • ar putniem
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #74 on: May 20, 2014, 22:39:28 »
Būtu interesanta tēma arī par apdzīšanas manevriem...kā pareizāk, ātrāk, drošāk...gan jau ir kādi fokusi utt..."jebšu" (par godu Lammy) tas ar individuālo apmācību ietvaros?

vārds "jebšu" nozīmē to pašu, ko vārdi "lai gan" vai "kaut gan" nevis "jeb" vai "vai"   :aiwa: