Author Topic: Politika  (Read 31112 times)

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Politika
« on: February 19, 2010, 21:01:23 »
Bānanijā savi banānu likumi ! :aiwa:
http://www.likumi.lv/doc.php?id=158585&from=off
« Last Edit: January 20, 2012, 19:28:18 by MIGs »

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Politika
« Reply #1 on: February 19, 2010, 21:05:11 »
Citāts no zābaks.lv(boot.lv)
Quote
man ir jaaiesniedz deklaraacija...
es nesniegsju neko, balstoties uz to, ka vid nespeej nodrosjinaat sensitiivu personas datu neizpausjanu. un lai iepuusj.

deklaraacijas vietaa vienkaarsji fiziski aiznesiisju sjaadu paskaidrojumu :>

pie kam iesaku visiem, kuriem jaadeklareejas taa arii izdariit

vid blablabla regjionaalajai iestaadei
no blablabla


iesniegums.

sakaraa ar to, ka juusu iestaade nespeej nodrosjinaat valsts likuma par personas datu neaizskaramiibu un valsts satversmes pamatlikumaa mineeto pilsonja neaizskaramiibas prasiibu izpildi, uzskatu par nelikumiigu juusu prasiibu manu sensitiivo datu sanjemsjanai.

basta


lai kaads jurists pielabo, mhhhh

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Politika
« Reply #3 on: March 09, 2010, 11:14:59 »
Banānija...
Noslēgušās dienesta pārbaudes par datu noplūdi VID

http://www.fm.gov.lv/?lat/aktualitates/jaunumi/49807/

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Politika
« Reply #4 on: October 17, 2011, 20:16:24 »
TV nesaktos, avīzes nelasu - kas tieši tur politikā notiek ?!  ??? ??? ???
« Last Edit: October 17, 2011, 21:34:50 by MIGs »

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Politika
« Reply #5 on: October 17, 2011, 20:31:18 »
TV nesaktos, avīzes nelasu - kas tieši tur politikā notiek ?!  ??? ??? ???

Zatleru jau otro reizi pasūtīja nahuj . Rezultātā valdība ja pirms tam bija vairākums un skaidrs, ka viss notiks, tad tagad nav ne jausmas
« Last Edit: October 17, 2011, 21:34:59 by MIGs »

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Politika
« Reply #6 on: October 17, 2011, 20:34:17 »
TV nesaktos, avīzes nelasu - kas tieši tur politikā notiek ?!  ??? ??? ???

Zatleru jau otro reizi pasūtīja nahuj . Rezultātā valdība ja pirms tam bija vairākums un skaidrs, ka viss notiks, tad tagad nav ne jausmas

Ceru visi kas aizgāja uz referendumu un nobalsoja par saimas atlaišanu tagad dzīvo orgasmējot reizi stundā, LAŠARAS Bļin
« Last Edit: October 17, 2011, 21:35:07 by MIGs »
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Politika
« Reply #7 on: October 17, 2011, 20:45:33 »
Uvi vai tiešām tev ir tik šaurs pasaules skatijums ?!


Katrs kas aizgāja( un tas priekš vidējā Latvieša lemeša jau ir daudz !!!) darija ko uzskatija par pareizu !



Es NEVIENĀ brīdī neesmu lolojis ilūzijas par to, ka Zatlers vai kāds cits no tā mauku bara būs Lielais Latvijas glābējs !
Es uzskatiju, ka tie :gay: IR jāatlaiž. Nav sliktākai sveids kā iztērēt dažus valsts miljonus. Ir vismaz 1000 nelietderīgāki tēriņi.
Uzskatiju, ka diezin vai sliktāks kas sanāks.
Es pieņēmu, ka tauta ir idioti un tos pašus atkal sabalsos, protams tik tiks daļa Zatleram par viņa smalko PR. Tieši tā arī notika. Biju domājis, ka Šķēlem un Šleseram tomēr tiks vairāk %...
Tieši tapēc es par Zatleru NEBALSOJU ! Es nobalsoju par VL, lai gan nesaku, ka tie ir tie ideāli - vienkaŗši tāda bija mana izvēle.
Tāpat es nejutos pārsteigts par Zatlera mauciskajiem gājieniem.


Politika ir politika - tur vienmēr doma sun viedokļi dalīsies, tieši tapēc vajag cienīt citus !


Un taga Uvi tu drīksti doties orgasmēt lubrikanta vietā izmantojot superlīmi !
« Last Edit: October 17, 2011, 21:35:16 by MIGs »

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Politika
« Reply #8 on: October 17, 2011, 21:13:06 »
Uvi vai tiešām tev ir tik šaurs pasaules skatijums ?!


Katrs kas aizgāja( un tas priekš vidējā Latvieša lemeša jau ir daudz !!!) darija ko uzskatija par pareizu !



Es NEVIENĀ brīdī neesmu lolojis ilūzijas par to, ka Zatlers vai kāds cits no tā mauku bara būs Lielais Latvijas glābējs !
Es uzskatiju, ka tie :gay: IR jāatlaiž. Nav sliktākai sveids kā iztērēt dažus valsts miljonus. Ir vismaz 1000 nelietderīgāki tēriņi.
Uzskatiju, ka diezin vai sliktāks kas sanāks.
Es pieņēmu, ka tauta ir idioti un tos pašus atkal sabalsos, protams tik tiks daļa Zatleram par viņa smalko PR. Tieši tā arī notika. Biju domājis, ka Šķēlem un Šleseram tomēr tiks vairāk %...
Tieši tapēc es par Zatleru NEBALSOJU ! Es nobalsoju par VL, lai gan nesaku, ka tie ir tie ideāli - vienkaŗši tāda bija mana izvēle.
Tāpat es nejutos pārsteigts par Zatlera mauciskajiem gājieniem.


Politika ir politika - tur vienmēr doma sun viedokļi dalīsies, tieši tapēc vajag cienīt citus !


Un taga Uvi tu drīksti doties orgasmēt lubrikanta vietā izmantojot superlīmi !

tātad nobalsot par atlaišanu gāji iešanas pēc ai neko darīt
« Last Edit: October 17, 2011, 21:35:23 by MIGs »
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Politika
« Reply #9 on: October 17, 2011, 21:29:57 »
tātad nobalsot par atlaišanu gāji iešanas pēc ai neko darīt
Nē Uvi es aizgāju jo:
* uzskatiju, ka esošie ir pelnijuši atlaišanu !
* jo biju pārliecināts, ka lai ko arī savēlētu - sliktāk nebūs ! Tb uzskatiju, ka ir maza, bet iespēja, ka būs daudz labāk, iespēja, ka būs nedaudz labāk, un nevienā situācijā, ka būs sliktāk.
* neskatoties uz to kas patreiz notiek uzskatu, ka bija vērts ! Jo neko tādu Latviju un Latvijas ekonomiku graujošu e spatreiz vēl neredzu. :hvz:

Jautājums tev Uvi - vai tu uz šo referendumu biji un balsoji pret atlaišanu vai nebiji nemaz ?!
« Last Edit: October 17, 2011, 21:35:30 by MIGs »

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Politika
« Reply #10 on: October 17, 2011, 21:39:30 »
Uz šo referendumu negāju jo dzirdēju ka visi balso par atlaišanu un mana vals pret būtu spļāviens jūrā.
MIGs Jaunā saima ir sūdīga un sūdīgāka par to kas bija
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Politika
« Reply #11 on: October 17, 2011, 21:54:00 »
Uvis varbūt tā arī ir - laiks rādīs.
Katrā ziņā, ne iepriekšējā, ne šajā nevaru nosaukt labus cilvēkus.


Redz, neskatoties uz to, ka nekādas sapņu pilis necēlu un ilūzijas neloloju es tomēr gāju un balsoju par to, ko uzskatīju par pareizu un par to ko uzskatīju par labāko no kandidātiem.
Diemžēl kandidāti nav labi ...

Offline TB

  • Posts: 162
    • View Profile
    • Turbo-Shop.EU
Re: Politika
« Reply #12 on: October 17, 2011, 22:17:36 »
mans viedoklis par visu notiekošo ir tāds, ka tauta var darīt ko un kā grib, bet tie ... tā pat izdara pa savam  :scold:

neņemot vērā to, kas uzvarēja šajās saeimas vēlēšanās, manas viedoklis ir tāds, ka  vēlēšanu uzvarētējs veido valdību un atvēlētos 4 gadus vada valsti, kaut vai tie ir pakistānieši, ja par tiem ir nobalsojis tautas vairākums, kurš aizgāja novēlēt... šajā gadījumā uzvarētājs ir SC, bet viņi vnk tiek pastumti malā, jo tur ir cilvēki, kuri nav izdevīgi, vai nav nopērkami, tiem, kam tas ir nepieciešams...

tā kā sanāk laiku pa laikam pietuvoties tiem politikas procesiem un aizkulisēm, tad ir zināmas daudzas interesantas lietas... un lai kā nebūtu, tad SC ir cilvēki, kuri varētu daudzas lietas izvilkt gaismā, dēļ kuriem līdzšinējiem censoņiem nāktos atbildēt varenās Temīdas priekšā, tādēļ arī tiek darīts viss, lai viņi tur netiktu pie teikšanas :(

neuzskatu, ka SC būtu tie, kuriem ir jāveido valdība un jāregulē procesi mūsu valstī, bet līdzšinējie arī nedrīkst to darīt, bet darīs...

ja kas, tad LV sen jau ir okupēta neskatoties uz nu jau 20 gadus valdošo uzskatu, ka mēs esam "brīvi" !

p.s. biju un balsoju par ko uzskatiju par vajdzīgu un nenožēloju savu izvēli... taču noteikti neatbalstu neiešanu uz vēlēšanām un referendumiem tādā veidā neizrādot nepaužot savu nostāju, ja tāda vispār ir.
Mūsu karogs ir meiteņu brunči,
Tas ir karogs, kas mūžīgi plīv...

Landija

  • Guest
Re: Politika
« Reply #13 on: October 17, 2011, 22:25:43 »
mans viedoklis par visu notiekošo ir tāds, ka tauta var darīt ko un kā grib, bet tie ... tā pat izdara pa savam  :scold:

neņemot vērā to, kas uzvarēja šajās saeimas vēlēšanās, manas viedoklis ir tāds, ka  vēlēšanu uzvarētējs veido valdību un atvēlētos 4 gadus vada valsti, kaut vai tie ir pakistānieši, ja par tiem ir nobalsojis tautas vairākums, kurš aizgāja novēlēt... šajā gadījumā uzvarētājs ir SC, bet viņi vnk tiek pastumti malā, jo tur ir cilvēki, kuri nav izdevīgi, vai nav nopērkami, tiem, kam tas ir nepieciešams...

tā kā sanāk laiku pa laikam pietuvoties tiem politikas procesiem un aizkulisēm, tad ir zināmas daudzas interesantas lietas... un lai kā nebūtu, tad SC ir cilvēki, kuri varētu daudzas lietas izvilkt gaismā, dēļ kuriem līdzšinējiem censoņiem nāktos atbildēt varenās Temīdas priekšā, tādēļ arī tiek darīts viss, lai viņi tur netiktu pie teikšanas :(

neuzskatu, ka SC būtu tie, kuriem ir jāveido valdība un jāregulē procesi mūsu valstī, bet līdzšinējie arī nedrīkst to darīt, bet darīs...

ja kas, tad LV sen jau ir okupēta neskatoties uz nu jau 20 gadus valdošo uzskatu, ka mēs esam "brīvi" !

p.s. biju un balsoju par ko uzskatiju par vajdzīgu un nenožēloju savu izvēli...
+miljons :)

Offline ixers

  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Politika
« Reply #14 on: October 18, 2011, 07:05:52 »
atgādināšu, ka SC ir 2 "vājas vietas" .
1) divvalodības jautājums
2) neskaidra, jeb precīzāk sakot gejiska nostāja okupācijas jautājumā.
Un pārējais ir kārtībā.
Tas, ka viņi nav izcēlušies ar kādu lietu, kā piemērām Tautas partija, LppLc, Tēvzemieši njus tas ir laika jautājums,.