Author Topic: Fotoradari, C.P. u.t.t.  (Read 171481 times)

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #15 on: February 07, 2012, 19:21:08 »
Tā ... Man šodien zvanija no Prevensijas pārvaldes. Precizēt lietas un kaunināt mani.

Nu principā ideja vienkārša - ja es neatzīstu, ka esmu bijis pie stūres tad mans iesniegums neskaitās, jo pēc LV likumdosānas tikai pārkāpējs var celt pretenziju, bet auto īpašnieks nē. Šito kaut kad jau lasiju - varbūt nāk no Džeriņa mutes.

Tākā tur nekur nav rakstīts ES braucu, tad viņi spiedīs uz to, ka man nav tiesību apsūdzēt šo lēmumu.

Nu un ja tomēr atkārtoti iesniedzot atzīšu, ka esmu braucis tad man centīsies piemērot sodu un pofig, ka divi auto utt jo viņiem esot savas īpašās instrukciajs no ražotāja.

Tipa takā aicināja, takā nē mani uz Stabeni sniegt precizējumus/paskaidrojumus, bet palikām pie tā, ka lai sūta man visu rakstveidā(principā atteikumu jo sūdzība nav pēc būtības!).

Es vēl domāju, jāpalasa likumi u.c. lietas, bet moš rakstīšu, ka tai laikā brauca mana sieva vai fāteris. Cik ilgs ir noilgums līdz viņi var kādam uzlikt to sodu(ne man!) ?
Tipa ja es novilcinu 6 mēnešus un tad pasaku, ka brauca sieva, sieva to atzīst, bet jau ir noilgums !?

Katrā ziņā tiesa būs ! :D
Un šis cirks man neko nemaksā - tik mazleit laika.
Zvanītājam aŗi laipni atbildēju ko domāju par Zivtiņu, viņu iestādi, legālo reketu un, ka apzinos, ka manu sūdzību izskata tikai ķesīša pēc, bet, ka es principa pēc kasīšos un iešu uz tiesu un bojāšu viņiem dzīvi kamēr viņi bojās manējo.

Offline goblins

  • Posts: 1421
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #16 on: February 07, 2012, 20:57:47 »
MIGs, par noilgumu aizmirsti.  Noilgums stajas speekaa 1 gadu pēc  lēmuma pieņemšanas, kamēr tas ir procesā laiks neiet uz priekshu.

bet ja process nonaaks liidz tiesai, tad tie ir vismaz veel 18 meeneshi

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #17 on: February 07, 2012, 21:00:31 »
Nē, es domāju, ka ja man pec 12 Mēnešiem Māšele uzraksta, ka viņa ir braukusi, kas tad notiek ?! Nu ganjau, k anespīd, ka man atceļas lēmums, bet viņai neuzliek dēļ noilguma !  ;D

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #18 on: February 13, 2012, 11:30:05 »
Nosapņoju, ka man nebūs ierakstīta vēstule, bet vienkārši iemesta pastkastītē... ;D

Pēc administratīvā likuma kaut kāda tur sanāk, ka ja nesaņem atbildi noteiktajā laikā lēmums ir par labu tev.
 Tāatd, ja vēstule nav bijusi ierakstīta, vai neesmu kā savādāk parakstijies par ziņas saņemšanu, tad viņi nevar pierādīt, ka esi saņēmis atbildi.

 Moš kāds jurists var pakomentēt ?

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #19 on: February 13, 2012, 11:42:19 »
Daudz juristus šeit pazīsti :aiwa:
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #20 on: February 13, 2012, 12:03:24 »
Kaut kāds paziņošanas, ne paziņošanas likums bija. Precīzi neatceros.

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #21 on: February 13, 2012, 12:06:07 »
ko čakarējaties, vieglāk un ātrāk ir samaksāt, un satiksmes noteikumi ir jāievēro, zinu ka pats vinus neievēroju bet arī nečīkstu kad ir jāmaksā, vienīgi soda punkti gan ir nevaidzīga lieta
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #22 on: February 13, 2012, 12:07:30 »
http://www.likumi.lv/doc.php?id=212499
Tevi droš vien interesē 8. pants :aiwa:
« Last Edit: February 13, 2012, 12:09:44 by Māšele »

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #23 on: February 13, 2012, 12:08:19 »
Uvis te ir runa par to, ka pist prātu šiem kretīniem, nevis par to, ka kāds jūtas nepatiesi apvainots par ātruma pārsniegšanu. Mans pamatmēķis ir pist šo sistēmu cik nu man tas sanāk. ja būs N tūkstoši ar bezjēdzīgām tiesām pret Zivtiņu tad moš arī kāds sāks tam pievērst uzmanību.

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #24 on: February 13, 2012, 12:13:20 »
pišot prātu sistēmai tu naivi ceri izbēgt no soda, la jau tev veicas bet neuzskatu ka tu rīkojies pareizi
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline Māšele

  • Posts: 8926
  • Kā Tikt Mājās
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #25 on: February 13, 2012, 12:17:42 »
es, piemēram, neuzskatu, ka tas augšējais gals darbojas pareizi. Ir pietiekoši daudz stulbumi, ar kuriem viņiem jātiek galā un jābeidz p1st prāts iedzīvotājiem, cerībā, ka viņi VISI ir idioti un kā IDIOTI āri sodus maksās.
Kaut vai- kas tas par stulbumu sūtīt foto ar 2 auto, cerot, ka tiešām šo nepārsūdzēs.
Vai, kas tas par stulbumu, ka lēmumu sūta auto īpašniekam, bet pārsūdzēt to var tikai faktiskais vadītājs. Ja auto vadītājs nezin, kurš bija faktiskais vadītājs (piemēram, ģimenē uz 2-5 purniem viens auto un bildē auto vadītāju nevar identificēt, kā tas, piemēram, ir citās valstīs)  , tad viņam ir brīvprātīgi jāparakstās, ka auto vadīja viņš.


Augšējais gals pieņem- Būs aitas, būs cirpēji un pēc tāda principa arī strādā! Jo neviens jau pretī nepirdīs!

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #26 on: February 13, 2012, 12:23:34 »
Uvi es nevis cenšos izbēgt no soda, bet cenšos PISTR šo maucīgo sistēmu !
Jā es domāju, ka pēc kāda gada, diviem vai trim es šo sodu samaksāšu, bet līdz tam...
Un jā man BESĪ šitie letiņi kas NEKAD neko nav spējīgi izdarīt tik nolaiž rokas un "tāpat jau tam nav jēgas !" un nodirš tos, kas kaut ko, kaut vai niecīgu cenšas darīt.

Offline Uvis

  • Posts: 3343
  • dievs radija cilvēku, viss pārējais ir ražots ķīnā
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #27 on: February 13, 2012, 12:29:07 »
stulbeni, neko nenodiršu, paskaties nedaudz plašāk, valsts spēlē spēli kurs būs stiprāks, paceļot soda mērus ieviešot jaunus vaidus ka iekasēt sodus, kā tev šķiet, kapēc ir tik liels PVN jo valsts cenšas panāk lai uzņēmumi sāk viens otru stučīt.
Starptautiskie autokravu pārvadājumi

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #28 on: February 13, 2012, 12:33:26 »
Nedomāju, ka te mērķis ir panākt lai viens otru sāk stučīt, bet pat, ja tā - tad tam ir maz sakara ar šo visu  ! ;D

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Fotoradari, ļaundari un sodu apstrīdēšana.
« Reply #29 on: February 13, 2012, 19:41:18 »
Nosapņoju, ka man nebūs ierakstīta vēstule, bet vienkārši iemesta pastkastītē... ;D

Pēc administratīvā likuma kaut kāda tur sanāk, ka ja nesaņem atbildi noteiktajā laikā lēmums ir par labu tev.
 Tāatd, ja vēstule nav bijusi ierakstīta, vai neesmu kā savādāk parakstijies par ziņas saņemšanu, tad viņi nevar pierādīt, ka esi saņēmis atbildi.

 Moš kāds jurists var pakomentēt ?

nu i hu* ? man pastā atnāca ierakstīta vēstule, ka jāierodas uz tiesu. Nemaz negāju pakaļ, jo zināju, kas tur ir. Un ko - piesprieda par labu otram, kaut gan vēl varēja pacīnīties, ja būtu baigi sacepies. Bet, par cik tur bija maza summa - 140 ls, tad atmetu ar roku. °Lietu var izskatīt arī bez Tevis ;) Man tikai pēc nedēļas zvanīja tiesu izpildītājs ar jautajumu "kad pārskaitīsim naudiņu?" :D ak jā - pēc tam tie 140 ls izauga līdz 390 ls. tiesas izdevumi 50 ls, tiesu izpildītāja utt utj.
 Cepiens bija par automašīnas rokas naudu. Nebiju pareizi noformulējis papīru - nebija minēts, ka tā ir tieši rokas nauda. attiecīgi - pirmā iemaksa. Kura ir jāatgriež, ja pircējs pārdomā. Es biju domājis savādāk. nu - turpmāk zināšu :)
Full Throttle