Author Topic: Motoskola 333 trasē.  (Read 169765 times)

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #405 on: September 09, 2014, 15:41:18 »
to stūri gan jau var pieliekt uz sēdētāja pusi  :-[
Full Throttle

Offline SmartAss

  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #406 on: September 09, 2014, 17:53:44 »
Cik sapratu, ka bildēja to džeku, kurš pagajušo nodarbību pats super sabildēja.  Paldies par to viņam :super: .
 

Offline snooze

  • Posts: 697
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #407 on: September 09, 2014, 20:02:55 »
nu, vairāk jau entuziasti, tā, ka ja Tev ir kāds entuziasts, lai droši nāk  :bigok: , tikai mēs pēc tam bildes prasīsim  :aiwa: . Uzstājīgi!  :bita:
Ja man būs līdzi entuziasts, tad es viņam pieprasīšu pārspēt pagāšas 7dienas rekordu un vēlēšos vismaz 220 bildes, kur redzams būšu es, attiecīgi diezvai, Jums būs interesanti skatīties tās bildes :bigok:
ja, shis konkrets fotografs bija panemts līdz vienai konkretai personai. līdz ar to ari liels paldies fotografam ka ir bildes ar citiem.

Ka jau Rudis mineja, nak. gad meginasim labot sho, bet problema ir taja, ka cilveki nav gatavi maksat par fotografu, bet celt skolas summu augsha.....


Offline snooze

  • Posts: 697
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #408 on: September 09, 2014, 20:03:43 »
Cik sapratu, ka bildēja to džeku, kurš pagajušo nodarbību pats super sabildēja.  Paldies par to viņam :super: .

ja, tieshi ta. vinam nesanaca pasham braukt un atbrauca safochet citus  :super:

Offline ronis

  • Posts: 5772
  • braucu ar muti, jo man skauž!!!
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #409 on: September 10, 2014, 08:12:16 »
Man ir kāds 1.5 aplis, kad Lammy man brauc aiz muguras. Diemžēl ir saule no muguras, redz tikai ēnas pa lielam. Ja ir interese varu vakarā izgriest tās pāris minūtes. Tas ir  no 31.08.2014 treniņš.

ir interese.

bet kopumā problēma jau ir tajā, ka kājas jātrenē. Pabrauc dažus apļus un ceļi jau sāp, tad mazliet paslinko, tad Rūdis salamā, tad atkal pabrauc cik var, tad atkal gribas kājas izmest  :ehh: lūk tā ir, kad izvēlas datornūģu profesiju  :shura:

Nemuldi, man tā nav :aiwa:
Histērisks alkoholiķis, labākajos gados!!!

Offline snooze

  • Posts: 697
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #410 on: September 10, 2014, 08:20:55 »
 ;D ;D ;D ;D

Offline Lammy

  • Posts: 833
  • ar putniem
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #411 on: September 10, 2014, 12:07:54 »
Man ir kāds 1.5 aplis, kad Lammy man brauc aiz muguras. Diemžēl ir saule no muguras, redz tikai ēnas pa lielam. Ja ir interese varu vakarā izgriest tās pāris minūtes. Tas ir  no 31.08.2014 treniņš.

ir interese.

bet kopumā problēma jau ir tajā, ka kājas jātrenē. Pabrauc dažus apļus un ceļi jau sāp, tad mazliet paslinko, tad Rūdis salamā, tad atkal pabrauc cik var, tad atkal gribas kājas izmest  :ehh: lūk tā ir, kad izvēlas datornūģu profesiju  :shura:

Nemuldi, man tā nav :aiwa:

Tad Tu neesi tik liels datornūğis.  :D

Offline ronis

  • Posts: 5772
  • braucu ar muti, jo man skauž!!!
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #412 on: September 10, 2014, 12:11:02 »
Man ir kāds 1.5 aplis, kad Lammy man brauc aiz muguras. Diemžēl ir saule no muguras, redz tikai ēnas pa lielam. Ja ir interese varu vakarā izgriest tās pāris minūtes. Tas ir  no 31.08.2014 treniņš.

ir interese.

bet kopumā problēma jau ir tajā, ka kājas jātrenē. Pabrauc dažus apļus un ceļi jau sāp, tad mazliet paslinko, tad Rūdis salamā, tad atkal pabrauc cik var, tad atkal gribas kājas izmest  :ehh: lūk tā ir, kad izvēlas datornūģu profesiju  :shura:

Nemuldi, man tā nav :aiwa:

Tad Tu neesi tik liels datornūğis.  :D

Es vienkārši esmu stilīgs datornūģis :D
Histērisks alkoholiķis, labākajos gados!!!

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #413 on: September 10, 2014, 14:36:55 »
Man ir kāds 1.5 aplis, kad Lammy man brauc aiz muguras. Diemžēl ir saule no muguras, redz tikai ēnas pa lielam. Ja ir interese varu vakarā izgriest tās pāris minūtes. Tas ir  no 31.08.2014 treniņš.

ir interese.

bet kopumā problēma jau ir tajā, ka kājas jātrenē. Pabrauc dažus apļus un ceļi jau sāp, tad mazliet paslinko, tad Rūdis salamā, tad atkal pabrauc cik var, tad atkal gribas kājas izmest  :ehh: lūk tā ir, kad izvēlas datornūģu profesiju  :shura:

Nemuldi, man tā nav :aiwa:

Ja - tev ieksejai kajai kapslis izduras caur zoli no pareiza izsvarojuma :aiwa:
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline ronis

  • Posts: 5772
  • braucu ar muti, jo man skauž!!!
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #414 on: September 10, 2014, 15:21:07 »
Man ir kāds 1.5 aplis, kad Lammy man brauc aiz muguras. Diemžēl ir saule no muguras, redz tikai ēnas pa lielam. Ja ir interese varu vakarā izgriest tās pāris minūtes. Tas ir  no 31.08.2014 treniņš.

ir interese.

bet kopumā problēma jau ir tajā, ka kājas jātrenē. Pabrauc dažus apļus un ceļi jau sāp, tad mazliet paslinko, tad Rūdis salamā, tad atkal pabrauc cik var, tad atkal gribas kājas izmest  :ehh: lūk tā ir, kad izvēlas datornūģu profesiju  :shura:

Nemuldi, man tā nav :aiwa:

Ja - tev ieksejai kajai kapslis izduras caur zoli no pareiza izsvarojuma :aiwa:

Tie bija lēti ķīniešu zābaki, kuriem bija plāna gumijas zole :P :aiwa:
Histērisks alkoholiķis, labākajos gados!!!

Offline RGX

  • Posts: 10384
  • When Im sad I stop being sad to be awesome instead
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #415 on: January 06, 2015, 17:14:18 »
Noderiigi :)



+ var redzēt ka pēc iespējas labak ir izmantot visu ceļu nevis tikai savu joslu vai vel mazak :)
« Last Edit: January 06, 2015, 17:18:13 by RGX »
Riepas, bremzes, serviss, drošas braukšanas apmācības un viss pārējais.

www.sfrt.lv

29184673

Offline goblins

  • Posts: 1421
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #416 on: January 09, 2015, 13:52:09 »
Pilnīgi dirsā piemērs, nepārredzamā līkumā pist pa pretējo, kā šie dara, var tikai tad ja tu ikdienā brauc regulāri pa to ceļu un zini ka pretī nenāks auto.

Offline Viks

  • Posts: 1697
    • View Profile
    • Streetfighters
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #417 on: January 09, 2015, 16:04:48 »
Goblin, te jau viss bija pareizi. Nebija neparredzams likums, kura ietu pa pretejo. Plus visu celu vini izmantoja ari tikai cela posmos, kur ir pusotru joslu plats cels. Mans personigais viedoklis, pietiekami plata cela posma jaizmanto tikai sava josla. Viens no galvenajiem argumentiem, sudu gadijuma tev ir daudz daudz vairak vietas, ar kuru tu neesi rekinajies. Tas nav tavs cels un viss.

Offline mežamāris

  • Posts: 2906
  • TC4881
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #418 on: January 10, 2015, 00:24:02 »
Man arī kaut kā nepatika vilkšana pa pretējo,bet es to norakstīju uz mentu dirsšanos.

Offline martinsb

  • Posts: 1120
  • KAWASAKI
    • View Profile
Re: Motoskola 333 trasē.
« Reply #419 on: February 18, 2015, 23:40:02 »


rgx pļāpā.