Author Topic: Naita moto pārbūve !  (Read 74017 times)

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #15 on: November 24, 2011, 10:10:40 »
Nu tāpēc jau tiek likta cita dakša ka tad var uzlikt 190 aizmugurē, oriģināli nāk 140, bet nu 160 var uzlikt. Pamatā jau tāpēc ka uz 18 ir mazs un padārgs piedāvājums. Nu un protams skats ar niknāks.

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #16 on: November 24, 2011, 11:39:37 »
Atļāvos nosplitot topiku !

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #17 on: November 24, 2011, 11:44:04 »
Nu tad jau laikam būs jāiemūžina ik pa posmam un jāatskaitās ja jau topiku man uzcepi.

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #18 on: November 24, 2011, 11:45:57 »
Mājienu ar mietu saprati !  :shura:
Un ja uzrakstīsi par to visu rakstu vispār nopirkšu tev alu !   :muri:

Offline mežamāris

  • Posts: 2906
  • TC4881
    • View Profile
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #19 on: November 24, 2011, 12:22:27 »
Apskatījos,tas 18' Continentālis ir uz 160,tāds grieztais sliks

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #20 on: November 24, 2011, 12:54:57 »
Mājienu ar mietu saprati !  :shura:
Un ja uzrakstīsi par to visu rakstu vispār nopirkšu tev alu !   :muri:
Es alu nedzeru :shura:

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #21 on: November 24, 2011, 13:01:52 »
Apskatījos,tas 18' Continentālis ir uz 160,tāds grieztais sliks
Ja pašam nevajag varētu iepirkt vai iemainīt, jo otram tā pat vajag jaunu riepu, savādāk ar to 94 gada granīta gabalu nevar pabraukt.


Par rakstu nezinu, bet nu centīšos kā varēšu, lai sanāk pilnvērtīga atskaite.
Gacho, liekas tu biji kaut kur iemetis linku uz forumu, kur džeks būveja hondu. Tur bij smuki safotogrāfēta aizmugures rata pārbūve.
imet vēlreiz, jo nevaru atrast.

Offline Gacho

  • Posts: 7233
    • View Profile
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #22 on: November 24, 2011, 13:58:15 »
Tāks. No šitā topika varēsi izvilkt arī, kas un kā ir taisīts tajos variantos.
http://cbrforum.com/forum/f2-tech-93/goin-up-bigger-wheel-back-114015/

Man tika sačinīts biki savādāk, bet, paskaties manu šīsnedēļas sākuma postu, tur ir mans gultnis redzams, značit, arī kaut kas būs savādāk jāizdomā ar distanceri.
Karoč, tur ir pašam ar jāpaštuko, kā albāk derēs, bet pa lielam, kaut kur jānoslīpē nost, kaut kur jāuztaisa jauni distanceri, nu kkā tā.
Ja jums velta pārāk daudz uzmanības, tad vainu jūs grib appist vai izpist!

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #23 on: November 24, 2011, 14:05:48 »
Mazs sākuma apraksts.
Bāze FZR600 1991. gada
Pašam jau tāds bija un vēl pus mocis kastēs. Viens čoms bij sācis pārbūvi, bet pēc pasūtījuma un pašam viņam nepatika ko taisa. Pasūtītājs pazuda un viņš ar pārvācās uz Korsiku, nebija kur likt un notirgoja man. Pirmajā vakarā nogriezu visu sabūvēto nost un sāku domā tko darīt. Sākumā gribējās apvienot stilus un ielikt ko no kafijas sakombinējot ar šo rāmi, bet nu tika uztaisīti pāris varianti, galīgi negāja pie sirds. Tad sapratu ka tas lai paliek kā cits projekts. Tika meklēts iedvesmas avots un graizot kartonus un līmējot kopa tika nonākts pie šī varianta. Viens no maniem krematorijas čomiem prot apieties ar stiklašķiedru, tātad varam aplīmēt visu atliek tik uztaisīt maketu. Pašam ar jau ir šāda tāda pieredze ar to. 
Nekādu baigo naudu netaisos uz šo tērēt tik cik kāda daļa jāuztaisa ko pats nevaru,nu un citi materiāli kas nav garāžā.
No lielākām lietā, tiks uzlikta priekšā un, cerams, arī aizmugurē dakšas no FZ6 2005. gada. Motors itkā ir pārlasīts un tur visam vajadzētu būt ok. Tiks paša spēkiem taisītas dugas un izplūde, pārējais jau ir sīkums. Spidometrs būs neliels uz stūres un no vadības būs tur arī būs tik starta poga un pagriezienu slēdzis. Pārējais ies uz bākas tai izcilnī ar rallija tipa tumbleriem. Paša purna un lukturu ideja vēl nav nosapņota.

Daļējs iedvesmas avots ir šis:

 
« Last Edit: November 24, 2011, 14:10:52 by Naits »

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #24 on: November 24, 2011, 14:10:07 »
Tāks. No šitā topika varēsi izvilkt arī, kas un kā ir taisīts tajos variantos.
http://cbrforum.com/forum/f2-tech-93/goin-up-bigger-wheel-back-114015/

Man tika sačinīts biki savādāk, bet, paskaties manu šīsnedēļas sākuma postu, tur ir mans gultnis redzams, značit, arī kaut kas būs savādāk jāizdomā ar distanceri.
Karoč, tur ir pašam ar jāpaštuko, kā albāk derēs, bet pa lielam, kaut kur jānoslīpē nost, kaut kur jāuztaisa jauni distanceri, nu kkā tā.

Man lielākā problēma ir savienot svingarmu ar rāmi, jo šaurs un tad jau jāskatās cik mazais zobrats jāvelk uz āru lai būtu vienā līnija. Jo vecajā dakšā nelien, bet nu tagad sākšu ar priekšu tad salīmēšu stiklu un tad tik domas par to aizmuguri.

Offline Gacho

  • Posts: 7233
    • View Profile
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #25 on: November 24, 2011, 14:32:43 »
Par dakšu aizmugurējo, ja nemlados, tad topikā "Moto bildēs" es iemetu kur čalis CBRf2 uzbūvējis, tur šis ar lika RR dakšu un tai ķidāja nost gabalus lai ielīstu rāmī ;)
Ja jums velta pārāk daudz uzmanības, tad vainu jūs grib appist vai izpist!

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #26 on: November 24, 2011, 14:36:20 »
Par dakšu aizmugurējo, ja nemlados, tad topikā "Moto bildēs" es iemetu kur čalis CBRf2 uzbūvējis, tur šis ar lika RR dakšu un tai ķidāja nost gabalus lai ielīstu rāmī ;)

Tieši par to arī domāju, pameklēšu.

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #27 on: November 28, 2011, 14:17:30 »
Šodien uzlikta dakša, bet vairāk nekam spēka neatlika, tomēr brīvdienas dod sevi manīt :D. Pat normāli sabildēt nevarēju, jo rokas vēl trīc. Pirmā bilde ir oriģinālā dakša uz otra, lai vizuāli būt saprotamāk.
Nākošais solis būs stiklalīmēšana, tad jau arī sekos kāda bilde par to procesu. Tam ķeršos klāt ne ātrāk kā pēc nedēļas.
« Last Edit: November 28, 2011, 14:47:07 by Naits »

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #28 on: November 28, 2011, 14:18:50 »
Arī jaunie diski vizūāli pašam labāk iet pie sirds.

Offline Naits

  • Posts: 3745
    • View Profile
Re: Naita moto pārbūve !
« Reply #29 on: January 28, 2012, 16:58:43 »
Šodien pabeidzu stūres instalēšanu. Skats tagad šāds, tik vēl bāka jāpārlīmē un tad vadus varēs smuki savilkt.