Ikdiena > Sports un fiziskās aktivitātes

Pavsarim saakoties velo izbrauciens

<< < (6/6)

martins:

--- Quote from: Kobe on March 04, 2010, 08:47:48 ---Nejūtos vēl tik spēcīgs, lai piedalītos velomaratonā...

Tāpat pavizināties patīk, bet velomaratonā šobrīd diezvai...

--- End quote ---

No "patīk" līdz "pamēģināt" ir mazs solis, līdz 4. maijam vēl kādi 2 mēneši. Aprīlī regulāri pariņķo pa Rīgu 3 reizes nedēļā pa 45km, 1. posmā pamēģini vai patīk un ja jā, tad visa vasara priekšā. Tautas klasē brauc ļoti dažādi braucēji, vienmēr atradisies ar ko pacīnities.

laurichh13:
Ir mums kāds velosipēdists? Ņemot vērā, ka man ir plastalīna mocis tad es visai aktīvi minos ar ričuku. Pavisam nesen radās vēlme ar kājminamo izripināt kādu plašāku līkumiņu, pimēram uz Siguldu, Līgatni, Cēsīm. Varbūt ir vel kāds aktīvists ar kādām idejām?

laurichh13:
Laikam esmu mazliet apracis, bet vakar pieteicos TELE2 velomaratonam  :doh: 03.06.12.  tīri pabrīnijos cik daudz dalībnieku, brīdī kad pieteicos biju 890tais .

MIGs:
Klau Laurič - a kāds izskatās Streetfighter velosipēds ?!  ??? :bump: :shura:
Stiklašķiedru un fleksi taču māki ?!  :bigok:

Es zinu vienu lietu - ar mazo BMX es nekad nekur tālu nemīšos. Agrā jaunībā minos uz vangažiem un pusi ceļa braucu ar mīkstu riepu. Nepatika.

Es ar to maratonu papētiju - tas kas bija zem nosaukuma ģimenes bija laikam tikai ~80km.
A tu uz cik garu pieteicies ?!

laurichh13:
Tur ir tā. Ģimenes ir 15,7 km , Tautas 31,4km ,Sporta 83km un GpP 187km.
Protams, ka es pieteicos GP   tpfu, tas ir  Tautas klasē  ar domu, ka tricāru reāli vel varētu atvilkt. Nu tad jau manīs, pagaidām ceru uz divsimtnieku :rofl:

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version