Ikdiena > Tērzētava

Politika

<< < (2/9) > >>

ixers:

--- Quote from: MIGs on October 17, 2011, 20:16:24 ---TV nesaktos, avīzes nelasu - kas tieši tur politikā notiek ?!  ??? ??? ???

--- End quote ---

Zatleru jau otro reizi pasūtīja nahuj . Rezultātā valdība ja pirms tam bija vairākums un skaidrs, ka viss notiks, tad tagad nav ne jausmas

Uvis:

--- Quote from: ixers on October 17, 2011, 20:31:18 ---
--- Quote from: MIGs on October 17, 2011, 20:16:24 ---TV nesaktos, avīzes nelasu - kas tieši tur politikā notiek ?!  ??? ??? ???

--- End quote ---

Zatleru jau otro reizi pasūtīja nahuj . Rezultātā valdība ja pirms tam bija vairākums un skaidrs, ka viss notiks, tad tagad nav ne jausmas

--- End quote ---

Ceru visi kas aizgāja uz referendumu un nobalsoja par saimas atlaišanu tagad dzīvo orgasmējot reizi stundā, LAŠARAS Bļin

MIGs:
Uvi vai tiešām tev ir tik šaurs pasaules skatijums ?!


Katrs kas aizgāja( un tas priekš vidējā Latvieša lemeša jau ir daudz !!!) darija ko uzskatija par pareizu !



Es NEVIENĀ brīdī neesmu lolojis ilūzijas par to, ka Zatlers vai kāds cits no tā mauku bara būs Lielais Latvijas glābējs !
Es uzskatiju, ka tie :gay: IR jāatlaiž. Nav sliktākai sveids kā iztērēt dažus valsts miljonus. Ir vismaz 1000 nelietderīgāki tēriņi.
Uzskatiju, ka diezin vai sliktāks kas sanāks.
Es pieņēmu, ka tauta ir idioti un tos pašus atkal sabalsos, protams tik tiks daļa Zatleram par viņa smalko PR. Tieši tā arī notika. Biju domājis, ka Šķēlem un Šleseram tomēr tiks vairāk %...
Tieši tapēc es par Zatleru NEBALSOJU ! Es nobalsoju par VL, lai gan nesaku, ka tie ir tie ideāli - vienkaŗši tāda bija mana izvēle.
Tāpat es nejutos pārsteigts par Zatlera mauciskajiem gājieniem.


Politika ir politika - tur vienmēr doma sun viedokļi dalīsies, tieši tapēc vajag cienīt citus !


Un taga Uvi tu drīksti doties orgasmēt lubrikanta vietā izmantojot superlīmi !

Uvis:

--- Quote from: MIGs on October 17, 2011, 20:45:33 ---Uvi vai tiešām tev ir tik šaurs pasaules skatijums ?!


Katrs kas aizgāja( un tas priekš vidējā Latvieša lemeša jau ir daudz !!!) darija ko uzskatija par pareizu !



Es NEVIENĀ brīdī neesmu lolojis ilūzijas par to, ka Zatlers vai kāds cits no tā mauku bara būs Lielais Latvijas glābējs !
Es uzskatiju, ka tie :gay: IR jāatlaiž. Nav sliktākai sveids kā iztērēt dažus valsts miljonus. Ir vismaz 1000 nelietderīgāki tēriņi.
Uzskatiju, ka diezin vai sliktāks kas sanāks.
Es pieņēmu, ka tauta ir idioti un tos pašus atkal sabalsos, protams tik tiks daļa Zatleram par viņa smalko PR. Tieši tā arī notika. Biju domājis, ka Šķēlem un Šleseram tomēr tiks vairāk %...
Tieši tapēc es par Zatleru NEBALSOJU ! Es nobalsoju par VL, lai gan nesaku, ka tie ir tie ideāli - vienkaŗši tāda bija mana izvēle.
Tāpat es nejutos pārsteigts par Zatlera mauciskajiem gājieniem.


Politika ir politika - tur vienmēr doma sun viedokļi dalīsies, tieši tapēc vajag cienīt citus !


Un taga Uvi tu drīksti doties orgasmēt lubrikanta vietā izmantojot superlīmi !

--- End quote ---

tātad nobalsot par atlaišanu gāji iešanas pēc ai neko darīt

MIGs:

--- Quote from: Uvis on October 17, 2011, 21:13:06 ---tātad nobalsot par atlaišanu gāji iešanas pēc ai neko darīt

--- End quote ---
Nē Uvi es aizgāju jo:
* uzskatiju, ka esošie ir pelnijuši atlaišanu !
* jo biju pārliecināts, ka lai ko arī savēlētu - sliktāk nebūs ! Tb uzskatiju, ka ir maza, bet iespēja, ka būs daudz labāk, iespēja, ka būs nedaudz labāk, un nevienā situācijā, ka būs sliktāk.
* neskatoties uz to kas patreiz notiek uzskatu, ka bija vērts ! Jo neko tādu Latviju un Latvijas ekonomiku graujošu e spatreiz vēl neredzu. :hvz:

Jautājums tev Uvi - vai tu uz šo referendumu biji un balsoji pret atlaišanu vai nebiji nemaz ?!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version