Tehnika > Motocikli

Ziemas izpriecas ar moto :emo:

(1/46) > >>

RGX:
Tā davai koļījās kam vēl bez manis, Skapja un Bigmena ir motoveidīgi bezceļa agregāti? Moš vajag kautkad novākties un paplosīt kādumežu vai citu zaļo zonu :adolf_confused:

P.S. Nea - tas nav tāpēc ka vakar firebladam savajadzējās apkopīti :shura:

MIGs:
Manam bezceļu agregātam ar vajag nelielu apkopīti.... Ir arī peikabe, bet vienvietīga diemžēl. - Jāpalūr, ka snotiek ja izzāģē priekšējo bortu ! :hvz:

Ps. rgx tev gari stiepieni pa meža stigām atkrīt, bet īsi huļigāniski kak raz.

Bigman:
Manai piekabei ir viens būtisks trūkums-ja iekšā iekrauts mans quadrs, tad vieta paliek pāri tikai riepām, bruņām............
katrā ziņā katras brīvdienas tiek izmantotas mežu braukšanaai, bet maršruts tiek plānots, kā gribās. Tātad- rgx un vēl kāds, kuram ir huļigānisks krosa mo, ņemās pa kādu trasi, es ar gargabalniekiem piebraucam, forsējot mežus, stigas, tad aktīvākie kārtīgi izņemās kopā ar teroristiem pa trasi, nolaiž tvaiku, pēc tam visi kopā sacep kādu nobrauktu zaķi vai sliktākajā gadienā līdzpaņemtās desiņas, kuras pieved ar autosu tie, kuriem pagaidām naf meža kapļu, un tāpē viņu pienākumos ietilpst karstu dzērienu pasniegšana, sniega menu velšana, aktivitātes ar dāmveidīgo gāšanu zemē, pikošanos vai ar koku, sprunguļu lasīšanu ugunskuram, skaudīgi noskatītos uz raideriem un izmantojot tos, lai bāztu garāmbraucošajiem teroristiem spieķos, vienvārdsakot- jauki ietusē, :smook:, un po domam, kas pa piekabēm, kas pa stigām......
Manuprāt, ahujennijs plančiks!!! :metal:

RGX:

--- Quote from: Bigman on October 01, 2009, 10:27:05 ---Manai piekabei ir viens būtisks trūkums-ja iekšā iekrauts mans quadrs, tad vieta paliek pāri tikai riepām, bruņām............
katrā ziņā katras brīvdienas tiek izmantotas mežu braukšanaai, bet maršruts tiek plānots, kā gribās. Tātad- rgx un vēl kāds, kuram ir huļigānisks krosa mo, ņemās pa kādu trasi, es ar gargabalniekiem piebraucam, forsējot mežus, stigas, tad aktīvākie kārtīgi izņemās kopā ar teroristiem pa trasi, nolaiž tvaiku, pēc tam visi kopā sacep kādu nobrauktu zaķi vai sliktākajā gadienā līdzpaņemtās desiņas, kuras pieved ar autosu tie, kuriem pagaidām naf meža kapļu, un tāpē viņu pienākumos ietilpst karstu dzērienu pasniegšana, sniega menu velšana, aktivitātes ar dāmveidīgo gāšanu zemē, pikošanos vai ar koku, sprunguļu lasīšanu ugunskuram, skaudīgi noskatītos uz raideriem un izmantojot tos, lai bāztu garāmbraucošajiem teroristiem spieķos, vienvārdsakot- jauki ietusē, :smook:, un po domam, kas pa piekabēm, kas pa stigām......
Manuprāt, ahujennijs plančiks!!! :metal:

--- End quote ---

+1 Planchiks ahujenijs

Man gan pagaidaam bija doma piemeeram sveetdien uztaisiit nelielu freeraidu pa kaadaam pieriigas mezha aareem - un tad domaat par traseem un masiivaakiem pasaakumiem. Vieniigi jaaizdomaa kaada piekabe vai buss lai nav riigas ielas jaaforsee ar 2t :shura:

Bigman:
Aizbraukšu Tev pakaļ, un darīts! Varam atstāt pēc tam pie Skapčika, lai vēl kādu sestdienu/svētdienu pamocītu Tavu 2trekteri........

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version