Poll

Motocikla ieziemošana un apkope?

Eļļa, akumulators, bremzes, degvielas sistēma, vārstu atstarpes, dakša, gultņi, sveces, filtri.
10 (22.2%)
Eļļa, filtri, akumulators, pilna bāka
14 (31.1%)
Rudenī izjaucu, pa ziemu nokrāsoju, pavasarī salieku
6 (13.3%)
Pavasarī izrakšu no kupenas
15 (33.3%)

Total Members Voted: 45

Author Topic: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.  (Read 660770 times)

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #45 on: April 21, 2010, 19:18:28 »
:D - es jau pats nesinhronizeetu, bet iedotu mezha vecim :D
vai tu vari pateikt ar ko tavs jaunais mocis atshkiras no dzeltenaa? nu taa konceptuaali?

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #46 on: April 21, 2010, 20:35:15 »
cik nu jaunais.. ar modeli?
Full Throttle

Offline mb

  • Posts: 2106
    • View Profile
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #47 on: April 21, 2010, 21:43:11 »
cik nu jaunais.. ar modeli?
nee.konceptuali. nu kapec pardevi veco un nopirki sho?

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #48 on: April 21, 2010, 21:46:08 »
taadeelj, ka tam saaka iestaaties meerens pzdc.. - paardevu to , iegaadaajos auto. tagad , kad ir auto - iegaadaajos veel arii mopeedu - ar minimaaliem liidzekljiem = k-kaads rezultaats.. Pietiekami konceptuaali? :D

ak jaa - un fakts, ka taa miskaste aizgaaja pa 900 ls arii iespaidoja paardoshanas faktu :D
« Last Edit: April 21, 2010, 22:01:37 by Kidd »
Full Throttle

Offline mežamāris

  • Posts: 2906
  • TC4881
    • View Profile
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #49 on: April 22, 2010, 00:59:44 »
Tā kā nekur vairs nesteidzos,jo bāka būšot tikai pirmdien,bija laiks veikt nupat ļoti populāra motocikla pēcremonta apskati.Remonts veikts mazpazīstsamā darbnīcā Mūkusalas ielā.
Dzesēšanas sistēma:nepietiekams šķidruma daudzums?Iebāziet pirkstu dziļāk radiātorā-sataustījāt!Izplesšanās trauks tukšs?Bet kad uzsils varbūt parādīsies un vispār,lai tajā ko ielietu jāņem taču nost sānu plastmasa!Kam ir laiks ar to nodarboties!
Barošanas sistēma:lūk uzskatāms piemērs,ka bāka mierīgi turās arī uz vienas no trim skrūvēm!Nav uzlikts žņaugs benzīna šļauciņai pie krāniņa?Nu gan jau turpat kaut kur ir,varbūt nošļucis zemāk pie karburātoriem...Norautas abas gāzes troses?Nebūsim sīkumaini,ir vēl čoka trose un apgriezieni tāpat nekrītās zem 3000.
Elektosistēma:nu to,ka nebija iesprausts aizmugures pagrieziena luktura štekeris jūs muldat!Man liekas, ka es skaidri dzirdēju kā noklikšķ fiksators!Aizlējusies otrā cilindra svece?Radz ka neuzminējāt!Vienkārši nav uzsprauzts svečvads!
Izplūdes sistēma:nu nebija pie rokas 13 atslēdziņa,bet tas pufs taču nepazuda!
Ritošā daļa:tam,ka skrūves ir sajauktas vietām un pavisam nedaudzas nozaudētas ir vienkāršs iemesls-nav ko likt dažāda garuma skrūves,bet runājot par paplāksnēm,tā ir nevajadzīga greznība...Nolauzts hēbelis,iesists izpūtējs,jā nojaucās viegli uz sāna-peka jums draņķīga!Ak peka ir otrā pusē...
Transmisija:Eļļas noplūde?Varu derēt,ka jūs to vienkārši agrāk nepamanījāt.Par to,ka lec ārā otrais ātrums mēs neatbildam-ar tādu jūs jau atbraucāt!Ak tieši tas arī bija darba uzdevums?Nu ko es varu teikt,vajag precīzāk noformulēt savas vēlmes...

Offline mežamāris

  • Posts: 2906
  • TC4881
    • View Profile
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #50 on: April 22, 2010, 01:05:16 »
:D - es jau pats nesinhronizeetu, bet iedotu mezha vecim :D
Manuprāt pec loģikas sanāk tā-ja gribi ietaupīt 35Ls,tad jāsinhronizē pašam...

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #51 on: April 22, 2010, 08:01:00 »
:D - es jau pats nesinhronizeetu, bet iedotu mezha vecim :D
Manuprāt pec loģikas sanāk tā-ja gribi ietaupīt 35Ls,tad jāsinhronizē pašam...

starp citu es sito rakstiiju ar hohmu..

Bet kaa jau pirms tam teicu - no servisa atnaaca meereni kapi....
Full Throttle

Offline mežamāris

  • Posts: 2906
  • TC4881
    • View Profile
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #52 on: April 22, 2010, 08:16:30 »
Par Mūkusalas darbnīcu aizmirsu piebilst-vajag uzdāvināt čaļiem ziepes un kādu lupatiņu,lai var nomazgāt ja ne rokas tad eļļaino pirkstu nospiedumus,kuru atstāšanu uz mo katrs garāmgājējs ir uzskatījis par savu pienākumu...

Bigman

  • Guest
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #53 on: April 22, 2010, 09:13:25 »
Biju pie Čerkas, redzēju Mežamāra bāku...... vēl nebija sākta metināta....  :mda: :aizdomigsleka: :mda:

Bigman

  • Guest
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #54 on: April 22, 2010, 09:16:51 »
Tā kā nekur vairs nesteidzos,jo bāka būšot tikai pirmdien,bija laiks veikt nupat ļoti populāra motocikla pēcremonta apskati.Remonts veikts mazpazīstsamā darbnīcā Mūkusalas ielā.
Dzesēšanas sistēma:nepietiekams šķidruma daudzums?Iebāziet pirkstu dziļāk radiātorā-sataustījāt!Izplesšanās trauks tukšs?Bet kad uzsils varbūt parādīsies un vispār,lai tajā ko ielietu jāņem taču nost sānu plastmasa!Kam ir laiks ar to nodarboties!
Barošanas sistēma:lūk uzskatāms piemērs,ka bāka mierīgi turās arī uz vienas no trim skrūvēm!Nav uzlikts žņaugs benzīna šļauciņai pie krāniņa?Nu gan jau turpat kaut kur ir,varbūt nošļucis zemāk pie karburātoriem...Norautas abas gāzes troses?Nebūsim sīkumaini,ir vēl čoka trose un apgriezieni tāpat nekrītās zem 3000.
Elektosistēma:nu to,ka nebija iesprausts aizmugures pagrieziena luktura štekeris jūs muldat!Man liekas, ka es skaidri dzirdēju kā noklikšķ fiksators!Aizlējusies otrā cilindra svece?Radz ka neuzminējāt!Vienkārši nav uzsprauzts svečvads!
Izplūdes sistēma:nu nebija pie rokas 13 atslēdziņa,bet tas pufs taču nepazuda!
Ritošā daļa:tam,ka skrūves ir sajauktas vietām un pavisam nedaudzas nozaudētas ir vienkāršs iemesls-nav ko likt dažāda garuma skrūves,bet runājot par paplāksnēm,tā ir nevajadzīga greznība...Nolauzts hēbelis,iesists izpūtējs,jā nojaucās viegli uz sāna-peka jums draņķīga!Ak peka ir otrā pusē...
Transmisija:Eļļas noplūde?Varu derēt,ka jūs to vienkārši agrāk nepamanījāt.Par to,ka lec ārā otrais ātrums mēs neatbildam-ar tādu jūs jau atbraucāt!Ak tieši tas arī bija darba uzdevums?Nu ko es varu teikt,vajag precīzāk noformulēt savas vēlmes...

Perfekti!!!!!! Var redzēt, ka Mārim parādījies kāds brīvs brīdis...  :thumbsup: :king2:

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #55 on: April 22, 2010, 09:29:47 »
Bļāaaaa, Kidd tev neliekas, ka tie tavi kadri kas ikdienā jauc printerus tavu moci būtu labāk saremontējuši ?!
Tas ir vienkārši pizdets. 15 gadus atpakaļ šie vīri ar garantiju šo moci būtu nopirkuši par jauna GSXR cenu !

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #56 on: April 22, 2010, 09:54:49 »
a juus briiniijaaties par ko es chortojos.. un tas viss veel bonusaa ar smadzenju marineeshanu.. nav patiikami.
Full Throttle

Bigman

  • Guest
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #57 on: April 22, 2010, 10:01:12 »
Nu īstenībā lasu un brīnos- kā ar tādu attieksmi šodien vēl var existēt serviss???
Kidd, a Tev naf ienācis prātā paprasīt "otkatu" no jamiem par padarīto???  Man domāt, ka uzreiz pie ņemšanas ārā jau bija jāceļ pretenzijas, iespējams, tagad jau par vēlu, teiks-ka pats esi nometis uz sāniem, pats karteri esi uzpisis u.t.t..............
Njā, neapskaužama situācija.

Offline Guncha

  • Posts: 7286
  • maza turbo blusa
    • View Profile
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #58 on: April 22, 2010, 10:30:45 »
da nee - itkaa normaali kekshi - arii pashi brauc ar mo + visi taadi saveejie kekshi.. necelshu es tur neko - vnk neradiishu veelmi noreekjinaaties par to kaarbas paarlasiishanu - kas iisteniibaa arii nav paveikta + neraadiishos tur.. par cik auto un moto katru menesi jaaiegulda ap 200 ls, tad k-kaadu dalju no ienaakumiem vinjiem nepiegaadaashu.. taa nu vinsh i.. :(
Full Throttle

Offline MIGs

  • Posts: 10716
  • Honda CBR954 RR Fireblade, Yamaha YZF-R1
    • View Profile
    • www.streetfighters.lv
Re: Moto remonta un uzbūves pamatprincipi.
« Reply #59 on: April 22, 2010, 10:32:59 »
Manuprāt vienkārši nerādīties ir mīzēju taktika ! Var pateikt skaidri un gaiši - PN, par tādu darbu neko nedabūsi un viss. :hvz: